Buds FE için kılıf tavsiyesi

Evet kılıf gerekli çizilmelere karşı, fakat kalitesi önemli değil bana göre en dandiğini alsan da iş görür. Dolaptan bakın derim çok ucuz oluyor orada

Evet kılıf gerekli çizilmelere karşı, fakat kalitesi önemli değil bana göre en dandiğini alsan da iş görür. Dolaptan bakın derim çok ucuz oluyor orada
Şuanda Dolap'da piyasadan bile pahalı FE kılıfı. 3 adet var zaten.

Şu anda Dolap'da piyasadan bile pahalı FE kılıfı. 3 adet var zaten.

Hocam bakınca ben de şok oldum :D AirPods Pro var bende 60 liraya aldım daha yeni kılıfını. Sanırım seçenek yok diye abanmışlar fiyata. Buds 2 Pro yüzeyi gibiyse almanıza gerek yok ama kılıf, tam olarak bilmiyorum Buds FE yüzeyini, AirPods'un çok sert ve çizilebilir bir yüzeyi var o yüzden almıştım ben

Hocam bakınca ben de şok oldum :D AirPods Pro var bende 60 liraya aldım daha yeni kılıfını. Sanırım seçenek yok diye abanmışlar fiyata. Buds 2 Pro yüzeyi gibiyse almanıza gerek yok ama kılıf, tam olarak bilmiyorum Buds FE yüzeyini, AirPods'un çok sert ve çizilebilir bir yüzeyi var o yüzden almıştım ben
Trendyol gibi yerlerde, yorumu olmayan kılıfı almak riskli mi sizce?

Yanlış biliyorsam affola. Zannedersem Buds 2 kılıfı FE ile uyumlu.
Evet, ben de öyle biliyorum. Olmazsa iade ederim en kötü.

Yok be hocam neden riskli olsun kılıf altı üstü, her türlü silikon kılıf korur zaten kulaklığı.

Bunu alıyor gibiyim o zaman ya.

Beyaz kulaklığa siyah kılıf ne kadar hoş durar ki ama.

Beyazı da varmış kılıfın :D

Geri
Yukarı