Bülent Kuşoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu'nun çekildiğini söyledi

Seçimler yakın, ne yapacağını görürüz.
Şahsen oy atmak için kolumu kaldırmaya bile tenezzül etmiyorum bunlar için.

Bence burada cezaevi mahkûmları geçtiği için onları da anmak zorunda kalıyorlar diye düşünüyorum. Örneğin tutuklu Can Atalay'ı anıp selam gönderirken diğerlerini anmamanın bence yakışı olmaz.

Eren Erdem yalanladı haberi.

Son dakika haberi olarak Kemal Kılıçdaroğlu arabasına binerek Ankara Arena Spor Alanı'nı terk etti.

Son düzenleme:
Bence burada cezaevi mahkûmları geçtiği için onları da anmak zorunda kalıyorlar diye düşünüyorum. Örneğin tutuklu Can Atalay'ı anıp selam gönderirken diğerlerini anmamanın bence yakışı olmaz.

Son dakika haberi olarak Kemal Kılıçdaroğlu arabasına binerek Ankara Arena Spor Alanı'nı terk etti.
Özgür Özel de gelse Kılıçdaroğlu devam da etse fark eden bir şey yok. Zihniyet değişmediği sürece bu zihniyetle hiç bir başarı elde edemezler. Hatta yerel seçimlerde İstanbulu tekrardan kaybedeceklerini düşünüyorum.

Özgür Özel de gelse Kılıçdaroğlu devam da etse fark eden bir şey yok. Zihniyet değişmediği sürece bu zihniyetle hiçbir başarı elde edemezler. Hatta yerel seçimlerde İstanbul'u tekrardan kaybedeceklerini düşünüyorum.

Özgür Özel sonunda Genel Başkanlığı kazandı. Ayrıca İBB seçimlerinde Ekrem İmamoğlu olduğu sürece kaybetmez CHP.

Özgür Özel sonunda Genel Başkanlığı kazandı. Ayrıca İBB seçimlerinde Ekrem İmamoğlu olduğu sürece kaybetmez CHP.
Zaman gösterecek fakat genel seçimlerde Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu popülerliklerinin çoğunluğunu kaybetti. Yerel seçimlerde ben AK Partinin tekrardan İstanbulu kazanacağını düşünüyorum.

Bülent Kuşoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu'nun çekildiğini söyledi.
Üzülmeyelim hocalarım özgür özelde iyi bir siyaset adamıdır konuşmaları çok hoşuma gidiyor tartışması bağırması o ses çıkışı beni benden alıyor kazanırsa çok sevinirim havaya uçarım sevinirim mutlu olurum şu reis denen sahıştan ve Suriyeli Afgan pis sapık kardeşlerini ülkemizden def edip kovup göndersinde başka bir şey istemem.

Kararsızım. Bir yandan KK gibi diyorlar, çünkü Osman Kavala selamladı. Bir yandan da değişimi desteklediği için umudum var ve kaybettiği ilk seçimde istifa edeceğini açıklamış. Ama ÖÖ ümidi var içimde.
Haklısınız hocam ben zafer partisinden devam ama özgür özelde Cumhurbaşkanı seçilirse çok sevinirim mutlu olurum yeter ki şu reis denen şahıstan kurtulsunda ülke.

Şu kavala ve demirtaşı anası babası bu kadar düşünüyor mudur acaba?
Bir kılıçdaroğlu gitti bir kılıçdaroğlu geldi çok bir değişimin olacağını zannetmiyorum.
Hocam boş verin şu an ona değil ülke şu reis denen şahıstan kurtulmasını düşünerim gerekirse özgür özel ona da razıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı