Bütçe ile bilgisayar toplama

Yer
Sakarya
Dostlarım merhaba,
Bu foruma yeni katıldım. Bu benim ilk konum olacak. Hazır şu sıralar yeni bir bilgisayar almak istiyorken sizlere danışmak istedim.
Bütçem oldukça az, yani ne kadar az olursa benim için o kadar iyi olur.
Düşük bütçeli ama performansı yüksek toplama veya marka fark etmez her şeyiyle iyi olan 16 GB RAM (8x2) bilgisayar arıyorum.
Yalnız sadece bilgisayar değil, tamamiyle her şeyi toplayacağım. Monitör olsun klavye olsun vs.
şu an elimde bulunan tek donanım monitör. Kendisi AOC markalı 23.5 Inc 60Hz 5ms özelliklerine sahip.
Günümüzdeki oyunları güzel kaliteli görüntü verir mi? Değiştirmem gerekir mi? Gerekirse hangi marka, model olabilir onu da aşağıya yazarsanız çok sevinirim.
Kısacası sizden istediğim F/P sistem + ekipmanlar.
1-Kasa.
2-Kulaklık, fare, klavye.
3-Gerek duyulursa monitör.

Dostlarım oyun konusunda kütüphanem oldukça dolu. Yaklaşık 178-179 oyun var fakat en çok oynamak istediğim House flipper, ETS 2, Payday 2, Cities: Skylines...
Bu tarz oyunları kaldırsa ve güzel bir FPS'te oynatsa benim için yeterli olur.
Cevaplarınızı bekliyorum.Destekleriniz ve vereceğiniz emeklerden dolayı müteşekkirlerimi sunarım efenim...
Hayırlı akşamlar :)

Bütçenizi tam deyin ona göre sistem tavsiye edeyim Teknobiyotik'te 2500TL'ye sistem var A2 102TL klavye mouse set alırsınız 2602 TL.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı