Bütün güncellemelerin kurulu olduğu Windows 7 ISO önerisi

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Ultimate, Home Premium veya Profesyonel, hiç farketmez. 64 bitlik bütün güncelleştirmelerin kurulu olduğu bir Windows 7 ISO'su nereden bulabilirim?

Windows 7 ISO dosyası Microsoft'un kendi sitesinde mevcut.

Mevcuttu. Microsoft kaldırdı. Güncelleme dosyası veriyor sadece. Mecbur 3. taraf sitelerden indireceksiniz.

Ultimate, Home Premium veya Profesyonel, hiç farketmez. 64 bitlik bütün güncelleştirmelerin kurulu olduğu bir Windows 7 ISO'su nereden bulabilirim?
Mevcuttu. Microsoft kaldırdı. Güncelleme dosyası veriyor sadece. Mecbur 3. taraf sitelerden indireceksiniz.

Benim mesajım var zaten konuda Hei Doc net'in aracı ile indirebilirsiniz. Sadece indirme merkezini kaldırmış Microsoft hala Kendi sunucularında 2018 Güncellemeleri yüklü İSO bulunuyor.

Benim mesajım var zaten konuda hei doc Net'in aracı ile indirebilirsiniz. Sadece indirme merkezini kaldırmış Microsoft hala kendi sunucularında 2018 güncellemeleri yüklü ISO bulunuyor.

Hocam şu anda o ISO kaldırılmış eski bir laptopa kuracağım da sizde linki var mı? Teker teker windows update ile uğraşmak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı