Bütün teknolojik mağazalar yoğunluktan dolayı açılmıyor!

İyi güldüm akşam akşam. Geçen haftalarda yarım saatte bitirirler diyen arkadaşlara kartı sepetinizden alırlar diyordum da inanmıyorlardı. Tecrübe etmiş oldular. On binlerce kişilik Donanımhaber çetesi ve Telegram grupları hazır bekliyordu bu an için.

Bu siteler nasıl Nvidia'nın tavsiye fiyatının 3 katına satabiliyor bunu ? Serbest piyasa falan değil bu karaborsacılık resmen. 3-4 bin olması gereken kartlar 8-12bin arası şaka gibi. Nvidia'ya şikayet etmek durumu çözer mi bilmem.

Bakın bu ürün için 19.00'dan beri sayfayı yeniledim sürekli 20.01' de sepete eklenecek dendi yaklaşık 30 dakika bastım 20.30'a kadar aynı hatayı verdi şimdiki fiyatına bakın lütfen 16690 tl. Bunların hepsi dolandırıcı hocam

2-3 saat önce Vatan fiyatlarına bakıp kazıkçı deniliyordu. Vatan kazıkçı bile olsa global perakende fiyatının yansımasıdır. Bu sitelerden çok düşük fiyat beklemek (daha pahalıya sattılar gerçi) veya hazır sistemlerini kapmak %1 şanstı.

Olan oldu artık. Bilgisayarınız yoksa diğer parçaların hepsi uygun fiyatlı. Onu halledin. Ekran kartı olmayanlar da ucuz, kazık olmayan bir tane de giriş seviyesi kart taksın. 1 sene ertelenen oyunlar oluyor, oynayamadıklarınızı da öyle düşünün, zamanı gelince zaten keyfini çıkaracaksınız.

2-3 saat önce Vatan fiyatlarına bakıp kazıkçı deniliyordu. Vatan kazıkçı bile olsa global perakende fiyatının yansımasıdır. Bu sitelerden çok düşük fiyat beklemek (daha pahalıya sattılar gerçi) veya hazır sistemlerini kapmak %1 şanstı.

Olan oldu artık. Bilgisayarınız yoksa diğer parçaların hepsi uygun fiyatlı. Onu halledin. Ekran kartı olmayanlar da ucuz, kazık olmayan bir tane de giriş seviyesi kart taksın. 1 sene ertelenen oyunlar oluyor, oynayamadıklarınızı da öyle düşünün, zamanı gelince zaten keyfini çıkaracaksınız.
5500XT falan sık sık stoklara yüzünü gösteriyor, idarelik sıfır olarak tercih edilebilir. Daha uygun fiyatlı olarak ikinci el GTX 970, 1060 falan geliyor aklıma.

Yeni konular

Geri
Yukarı