Bütün Türkiye'yi 1.nesil Intel işlemcilerin kaplaması

Luffyx

Picopat
Daha fazla  
Forumda her yerde 1.nesil Intel işlemcilerle ilgili başlıklar dönüyor. Intel 1.nesil işlemcileri tekrar üretim bandına aldı haberimiz mi yok. İnsanlara Eba Canavarlarını 2-3 bin TL'den iteliyorlar. Üzerine bir miktar daha koyup i3 10100F+1650S ya da APU sistem toplayabilecekken insanlara bunları satmalarından ben bıktım artık.

Son düzenleme:
Forumda her yerde 1.nesil Intel işlemcilerle ilgili başlıklar dönüyor. Intel 1.nesil işlemcileri tekrar üretim bandına aldı haberimiz mi yok. İnsanlara Turbox'leri 2-3 bin TL'den iteliyorlar. Üzerine bir miktar daha koyup i3 10100F+1650S ya da APU sistem toplayabilecekken insanlara bunları satmalarından ben bıktım artık.

Bilmiyorlar yapacak bir şey yok @Turbox Sevdalisi hocam bakınız :D.
Bilmeyenler ışık olunca performans bekliyor ama :/

Forumda her yerde 1.nesil Intel işlemcilerle ilgili başlıklar dönüyor. Intel 1.nesil işlemcileri tekrar üretim bandına aldı haberimiz mi yok. İnsanlara Eba Canavarlarını 2-3 bin TL'den iteliyorlar. Üzerine bir miktar daha koyup i3 10100F+1650S ya da APU sistem toplayabilecekken insanlara bunları satmalarından ben bıktım artık.
Turbox, Izoly gibi markalar bunu çokça yapıyor.

Çoğu insan için iyi bilgisayar ya da oyuncu bilgisayarı = ışıklı mışıklı olduğu için satması normaldir. Tost makinesine tak ışığı, 5000 TL fiyat koy. Alan olmazsa ben de bir daha bu foruma yazmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı