Çözüldü Bütün Uygulamalarda "0xc00000142" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BİGB@NG

Kilopat
Bütün yolları denememe rağmen birçok .exe yi açarken bu hatayı alıyorum. Dolayısıyla hiçbir program yükleyemiyorum. Örneğin Bit torrent uygulamasının setup kısmında ya da bu sorunu çözmek için indirdiğim NET Framework' ün setup kısmında aynı hatayı alıyorum. Buna karşılık bilgisayara Minecraft ve GTA 5 dahi yükledim. Sorunu çözmeme yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam o dll hatası. Genelde korsan uygulamalarda o hatayı verir. Dll Fixer programını kurmanızı öneririm.

Sorunu hallettim Recep Bey. Sorun bilgisayarın kurulumunda PC ismine Türkçe karakter dahil etmem imiş. Tekrar kurulum yapıp farklı bir isim koydum. C/user/ dan sonraki dosya dizinindeki kullanıcı isminin Türkçe karakter içermesinden kaynaklanıyormuş. Konu kilitlenebilir ilginiz için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı