Bütün Windows Sürümlerini Bir Arada Toplamak

Alperen Türköz

Hectopat
Herkese Merhaba !

10. Bilişim öğrencisiyim, öğretmenlerim bütün Windows sürümlerini DVD'ye yazdırıp gelin dedi. Bende çok DVD taşımamak amacıyla tüm Windows Sürümlerini bir DVD'de birleştirmek istiyorum. Örneğin içinde hem Win7 hem Win8 hem de WinXP barındıracak. Bunu nasıl gerçekleştirebilirim yoksa ayrı ayrı DVD'ye talim mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl birleştireceğin hakkında pek bir fikrim yok ama ne hocası veriyor bu ödevi ?
Windowsun birçok sürümü var. 98-xp-7-8-8.1..
Bende 10.sınıf bilişim öğrencisiyim.

DVD'ye nasıl sığsın hepsi? 7 DOS sürümü, Windows 1, 2, 3, 3, 95, 98, 2000, XP, 2003 Server, Vista, 2008 Server, 7, 8, Server 2012, betalar (99, Neptune vs.) ve ara sürümler (3.11, 8.1 vs.) derken USB'ye bile sığmaz... Abandonware OS - WINWORLD PC sitesine biraz göz at, tarttır boyutlarını. Lisans işlemleri karışık diye hatırlıyorum o sitede; ama desteklenmediği için, ve de neredeyse üstünden asırlar geçtiği için yasal gibi gözüküyor, ama bunlar 1998'e kadar olanları sadece. Üstüne XP, 7, 8 derken bu lisanslara ödeyeceğin parayla bilişim dersi olmayan özel bir okula yazılman daha iyi olacaktır... Öğretmeni merak ettim ayrıca, öğrencilerinden bu kadar masraflı bir ödev istemesi çok ilginç...

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows vista - 7 - 8 - 8.1, bu sürümleri birleştirebilme ihtimalin var evet ama windows xp yi bunlara birleştiremezsin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı