Çözüldü Büyük bir klasörü nasıl başka bilgisayara hızlıca atabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
İki bilgisayarı ethernet ile birbirine bağla, dosyaların bulunduğu bilgisayardan ağ üzerinde paylaş, diğer bilgisayardan dosyaları çek.
Başka bir bilgisayara 88 GB olan Call of Duty warzone oyununu atmam lazım, USB belleğe atmak çok uzun sürüyor. Başka bir yolu var mıdır?

Harici SSD disk varsa rahatlıkla aktarabilirsiniz. Yoksa HDD'ye atıp uzun süre beklemek zorundasınız başka bir yolunun olacağını sanmıyorum.

Share Me uygulamasından mı bahsediyorsunuz?
Hayır ethernet kablosundan bahsediyorum. sadece iki bilgisayarı birbirine bağlayacaksın ve yeni bir ağ oluşturacaksın internetten ve modemden bağımsız sadece CAT5 veya CAT6 kablo ile 1000mbit hızla aktarım yapabiliyorsun.
Not olarak harddisk yazma hızını aşamıyorsun tabi. Çok eski bir model diskin varsa o yavaşlatabilir seni ama sanıyorum ki saniyede 100Mb veri yazabilecek durumda bir harddisk kullanıyorsundur.

Hayır ethernet kablosundan bahsediyorum. sadece iki bilgisayarı birbirine bağlayacaksın ve yeni bir ağ oluşturacaksın internetten ve modemden bağımsız sadece CAT5 veya CAT6 kablo ile 1000mbit hızla aktarım yapabiliyorsun.
Not olarak harddisk yazma hızını aşamıyorsun tabi. Çok eski bir model diskin varsa o yavaşlatabilir seni ama sanıyorum ki saniyede 100Mb veri yazabilecek durumda bir harddisk kullanıyorsundur.

7200 RPM HDD iş görür mü?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı