Büyük ikramiye size çıksa ne yapardınız?

Babamın altına güzel bir araba alırdım, annem için de evini bir güzel döşettirirdim, yenisini almaya yanaşmayacağı için. Telefon ve laptopu yeniler bir de masaüstü alırdım. Kendime ve kardeşlerimin eğitimine yeterli miktar para ayırırdım. Minimum ihtiyaçlar bunlar gerisi yatırım olurdu sanırım. Özellikle ev alıp kiraya vermek en mantıklısı gibi duruyor.
Bir de sokak hayvanlarına gelirim yettiği sürece yardım ettim, bu artı gelirle de etmeye devam ederdim.

Dinen zaten harcıyamıyorum. Kar amacı gütmeyen sivil toplum örgütlerine basardım parayı. Fakiri fukarayı mutlu ederdim. Bol bol milletin borcunu kapatırdım. 1 kuruşunu dahi şahsi isteklerime harcamazdım. Bir de yapabilsem Yunanistan devlet başkanını vurdurturdum. Kaçtır atar yapıyor bize. Sonra keşke 3 kuruş ayırsaydım diye ağlardım.
Dinen zaten harcıyamıyorum. Kar amacı gütmeyen sivil toplum örgütlerine basardım parayı. Fakiri fukarayı mutlu ederdim. Bol bol milletin borcunu kapatırdım. 1 kuruşunu dahi şahsi isteklerime harcamazdım. Bir de yapabilsem Yunanistan devlet başkanını vurdurturdum. Kaçtır atar yapıyor bize. Sonra keşke 3 kuruş ayırsaydım diye ağlardım.

Geri
Yukarı