Büyüme hormonu takviyesi nasıl alınır?

Meraklı Bilge

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar boyumu kısa buluyorum. Anne babam uzun değil. Doktora gitsem verir mi bu büyüme hormonu ilacını? Daha önce giden var mı? Anne 1.50 baba 163 falan herhalde. Annen baban kısa daha uzamazsın demeyin eğer plaklar açıksa uzama devam ediyor diye biliyorum. Gerçi plaklar açık mı değil mi daha doktora gitmedim.

Ondan işkillendim.
Bir şey diyemem ama 15 yaşında da doğrudan 1.90 olmayı beklemeyin yani. Ayrıca sürekli her ay kontrol edip durmayın, stres yapıp takıntı haline getirirsiniz. Herhangi bir hormon takviyesini kesinlikle doktor tavsiyesiyle alın eğer tavsiye etmezse zorlamayın.

Arkadaşlar boyumu kısa buluyorum. Anne babam uzun değil. Doktora gitsem verir mi bu büyüme hormonu ilacını? Daha önce giden var mı? Anne 1.50 baba 163 falan herhalde. Annen baban kısa daha uzamazsın demeyin eğer plaklar açıksa uzama devam ediyor diye biliyorum. Gerçi plaklar açık mı değil mi daha doktora gitmedim.
Genlerinde herhangi bir mutasyona neden olabilirsen evet çark mark denen şey olmadan da uzayabilirsin. Bu daha mantıklı olan yol bilgin olsun.

Geri
Yukarı