Büyüme hormonu takviyesi

anelevator0609

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 2 ay sonra 18 yaşımı tamamlayacağım. Şu an boyum kısa o yüzden doktora gidip büyüme hormonu takviyesi almak istiyorum. Bu arada boyum 1.62m. Sizce takviyeyle 6 cm gibi uzama şansım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnız eğer fazla doz alırsan boyun uzamaz üstüne bir de koca kafalı olursun yanlış anlama elmacık kemiklerin ce çenen fazla uzar. Bence IP atlamayı dene boy uzamasına faydalı olur. Spor yaparak da uzun vadede istediğinden daha fazla uzayabilirsin düzenli spor yap 10cm bile uzarsın.

Boy uzatma egzersizi deneyebilirsin. Onu doktora gidip sorman lazım.
Boy uzatma egzersizlerini yapmak istiyorum ama babam yapmamı öneriyor.Çünkü sadece 45 kiloyum ve egzersizleri yaparsam kilom daha da düşübilirmiş.
Yalnız eğer fazla doz alırsan boyun uzamaz üstüne bir de koca kafalı olursun yanlış anlama elmacık kemiklerin ce çenen fazla uzar. Bence IP atlamayı dene boy uzamasına faydalı olur. Spor yaparak da uzun vadede istediğinden daha fazla uzayabilirsin düzenli spor yap 10cm bile uzarsın.
Yok arkadaşım benim gözüm tok.20 yaşına kadar 6 cm uzasam yeter.Takviye alsam uzar mı sence?

Yüzmeye gidebilirsin bayağı uzar ben amatör olarak futbol oynuyorum futbol oynadığımdan beri boyum bayağı arttı yaşım 16 boyum 1.75 civarı olması lazım.
Fakat bende kilo alamıyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı