Büyüye inanıyor musunuz?

Büyüye inanıyor musunuz?

• Evet. (Sebebini yorumdan belirtin)

• Hayır. (Sebebini yorumdan belirtin)

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Büyü İslam'da Allah tarafından tamamen yasaklanmıştır ve uygulayan kişiler ceza olarak cehenneme gönderilir. Sanırım yanlış bir yerden okumuşsun, daha güvenilir bir kaynağa bakman gerekiyor. Müslüman değilim ama İslam'a saygım var.

Yahu anlatamıyor muyum ben? Büyünün varlığına inanıyorum büyü haramdır ve vardır evet.

YouTube'a büyü yazsan bile onlarca hoca haram olduğunu söyler zaten. Zırvalama git araştır.

Hacı abe adamda onu diyor zaten büyü var diyor ama haram diyor neden uzatıyonuz?

Nasıl kafirlerin savaşta görüldüğü yerde öldürülmesini emreden bir dine saygı duyuyorsunuz?

Peki savaşta ne yapılması gerek? Sen gördüğün terörü öldürüyor isen aynı şey. O zaman şöyle yap sen CS:GO Valorant oynarken rakibi öldürme?

Hacı abe adamda onu diyor zaten büyü var diyor ama haram diyor neden uzatıyonuz?

Haram ama inanıyorum. Dostum kafam basmadı bu nasıl cümle. Haram olduğunu bildiğin şeye nasıl inanabilirsin. Allah'ın istemediği bir şeyi bir insan büyüyle nasıl yapsın.

Haram ama inanıyorum. Dostum kafam basmadı bu nasıl cümle. Haram olduğunu bildiğin şeye nasıl inanabilirsin. Allah'ın istemediği bir şeyi bir insan büyüyle nasıl yapsın.

Dostum haram ama inanıyorum derken varlığına inanıyorum demek mesela şeytan yani iblis sapıtmıştır ama varlığına inanıyoruz bunu anlatmak istiyorum.

Ben ne dedim sen ne anlıyon? Ben bu konuda hiçbir şey demiyorum sadece arkadaşın dediğini sana açıkladım.

Peki savaşta ne yapılması gerek? Sen gördüğün terörü öldürüyor isen aynı şey. O zaman şöyle yap sen CS:GO Valorant oynarken rakibi öldürme?
Hocam o anlamda değil. Kuranda inanmayanlara karşı tonlarca hakaret falan var. Hem savaşta teslim olsalar bile geri Müslüman olmazlarsa öldürülüyorlar.

Dine demedim inananlara dedim hocam, herkesin kendine göre bir inancı vardır.
İslam'a saygım var demişsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı