Büyüye inanıyor musunuz?

Büyüye inanıyor musunuz?

• Evet. (Sebebini yorumdan belirtin)

• Hayır. (Sebebini yorumdan belirtin)

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah'ın yapmak istemediği bir şeyi bir başka hoca büyüyle mi yapacak. Bırakın şu saçmalıkları.

Hocam büyü vardır Hz. Muhammed a.s.'ma bile büyü yapılmıştır.

Benim Magicka bitmiş beyler yapamıyorum artık bir item yollayın da fulleyeyim. (!)

Bunun kanıtı varmı? Birde Muhammed'e büyü yapılmamıştır, buna Allah'ın mucizesi denir. Kendi dinini bile bilmiyorsun yazık.
müslümanmısın bilmiyorum ama Muhammed dediğine ve Büyü saçmalık diyen birini beğendiğine göre sanırım müslüman değilsin yanlışsam özür dilerim herneyse sen ne biliyorsun ya dinimi bilmediğimi? kanıtı elbette var hadisi şimdi bulamadım ama buyrun
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

müslümanmısın bilmiyorum ama Muhammed dediğine ve Büyü saçmalık diyen birini beğendiğine göre sanırım müslüman değilsin yanlışsam özür dilerim herneyse sen ne biliyorsun ya dinimi bilmediğimi? kanıtı elbette var hadisi şimdi bulamadım ama buyrun
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Büyü islamda Allah tarafından tamamen yasaklanmıştır ve uygulayan kişiler ceza olarak cehenneme gönderilir. Sanırım yanlış bir yerden okumuşsun, daha güvenilir bir kaynağa bakman gerekiyor. Müslüman değilim ama İslam'a saygım var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı