Buff mı Spigen mi?

bbq1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik
Hangisini tavsiye edersiniz? Ekran koruyucusunu buff aldım kılıfta kararsızım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-05-07-10-50-04-608_mark.via.gp.jpg
    Screenshot_2023-05-07-10-50-04-608_mark.via.gp.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 165
  • Screenshot_2023-05-07-10-51-18-216_mark.via.gp.jpg
    Screenshot_2023-05-07-10-51-18-216_mark.via.gp.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 137
Son düzenleyen: Moderatör:
BUFF marka kılıfta kullandım, ekran koruyucu da, Spigen kılıfta kullandım ekran koruyucu da. Kesinlikle Spigen daha kaliteli.

@Onur Kaan Arslan BUFF daha dün girmedi piyasaya. Daha ilk ekran korucularından hatırlarım bu markayı. Belki 8-10 sene olmuştur. Tutmadıysa başka bir sebebi vardır. Bilmemezlik değildir yani. Kötü de değiller bence. Fiyat ve performans dengesini tutturamamış olabilirler. Bulunabilirlik konusunda da Spigen'e göre gerideler diye düşünüyorum.

@Onur Kaan Arslan BUFF daha dün girmedi piyasaya. Daha ilk ekran korucularından hatırlarım bu markayı. Belki 8-10 sene olmuştur. Tutmadıysa başka bir sebebi vardır. Bilmemezlik değildir yani. Kötü de değiller bence. Fiyat ve performans dengesini tutturamamış olabilirler. Bulunabilirlik konusunda da Spigen'e göre gerideler diye düşünüyorum.

Kesinlikle, ekran koruyucusu çok kötü olmasa da kılıfları vasat açıkçası. Spingen kalitesinde değil.

Bildiğim kadarıyla BUFF'ın yurt dışı satışları çok daha iyi. Bence de, çıkışları batıl olmuş. Ama ciddi kalitesi var koruyucularının. Ancak kılıfta bir bilgi sahibi değilim

Yeni konular

Geri
Yukarı