Bugün okula gitmedim, içim rahat değil

Lopy

Centipat
Daha fazla  
9. sınıfa geçtim geçen grip oldum bugün sabah uyandığımda öksürük ve burun akıntısı vardı daha çok ilerlememesi için okula gitmedim ama içim rahat olmuyor. Keşke gitseydim acaba önemli bir şey olur mu falan her okula gitmediğim günler hep böyle oluyor. Okula gitmediği için rahat olan var mı acaba?

O genelde hep öyle olur, lise de meslek lisesi okumuştum ve bir gün gitmediğinde 11 saatlik uygulama dersi kaçıyordu. O yüzden içim rahat etmiyordu :D seninki öyle mi orasını bilemem ama.

Merhaba kardeşim. Öncelikle içini rahat tut. O yollardan ben de geçtim. Pek çok zaman hastalık dolayısıyla ya da canım istemediğinden okulu tabiri caizse ektim. Raporunu alıp okula verdiğin sürece derslerine yetişirsin. Birilerinden hangi konuların işlendiğine dair bilgi isteyebilirsin. Böylece birileriyle tanışma, kaynaşma fırsatı da bulursun. Umarım çok güzel bir lise hayatın olur. Ben lise hayatımı hiç unutamıyorum.

Merhaba kardeşim. Öncelikle içini rahat tut. O yollardan ben de geçtim. Pek çok zaman hastalık dolayısıyla ya da canım istemediğinden okulu tabiri caizse ektim. Raporunu alıp okula verdiğin sürece derslerine yetişirsin. Birilerinden hangi konuların işlendiğine dair bilgi isteyebilirsin. Böylece birileriyle tanışma, kaynaşma fırsatı da bulursun. Umarım çok güzel bir lise hayatın olur. Ben lise hayatımı hiç unutamıyorum.

Lise bittikten bir süre sonra lisenin önemini anlıyoruz keşke hala lise de olsam :D

O yaşlarda henüz birçok konuya çok yeni olduğun için böyle hissetmen normal. Hepimiz bu yollardan geçtik. İnan 1-2 gün gitmediğin için fazla bir şey kaybetmezsin. Arkadaşlarına veya öğretmenine dün ne işledik diye sorup konuları öğrenebilir ve evde tekrar ederek derslere yetişebilirsin.

Ben de bugün öğleden sonra gitmedim, fakat babam kriz geçirdi eğer gitseydim belki babam ölmüş olacaktı, üzülecek ve streslenecek çok fazla değişik şeyler var, bunlar üzülmeye stresslenmeye değecek şeyler değil yanından geçemezler absürt şeyler.

Geri
Yukarı