Bugün sizce Epic Games hangi oyunu verecek?

Yeni oyunun hediye paketi çıktı mı? Ona göre analiz yapalım yarının oyunu ne diye.
Ekran Alıntısı.PNG

Metro 2033 o listenin doğru olmayacağının bir göstergesi. Exodus çıkmış ve çoğu yerde Last Light ile aynı fiyat bandında satılan,serinin en eski oyununu niye versinler? Insanları çıldırtmak için mi?
Zaten ücretsiz vermişler ya. Araya bunu da ekleyelim de fazla gözüksün hem oyunda kaliteli oyun kimse bir şey demez mantığı olabilir :D Aynı oyunu 2 kere bedava verdikleri oluyor.

Konunun tamamını okumadım eğer bu yazdığımı önceden birisi yazdıysa kusura bakmayın. Her yerde The Long Dark diyorlar ama bence vermez çünkü Epic Games'de bu oyun yok.

Konunun tamamını okumadım eğer bu yazdığımı önceden birisi yazdıysa kusura bakmayın. Her yerde The Long Dark diyorlar ama bence vermez çünkü Epic Games'de bu oyun yok.
Verildi bile saati 20.00 yapıp bakın.
1608398896733.png

Saati ileri alındığı zaman long Dark cıkıyor. Epiğin bir oyunu değilse long Dark :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı