Bugüne Kadar İçtiğiniz En İyi Bira

Soru net arkadaşlar. Şişelenmiş veya şişelenmemiş, bugüne kadar içtiğiniz ve şu an olsa affetmem dediğiniz bira(lar) nedir?
Ben sayayım:

1. sırada Bud var. Tadı ve kokusunu bir kez alan, tekrar isteyecektir. Ağızda bıraktığı o hoş aroma ve koku, muhteşem...
Eki Görüntüle 331266

2.sırada ise bir Alman klasiği olan Weihenstephaner var. Bud ile kafa kafaya gider. İçimi hafiftir. Kolay kolay kafa yaşatmaz. Çerezliktir yani :)
Eki Görüntüle 331267

Bunların dışında benim için özel olan bira yok. Beck's, Miller ve Heineken'i de severim tabi :)
Tuborg kırmızı.

Prag barlarında satılan fıçı bira.. Şuan için adını unuttum fakat içtiğim en lezzetli biraydı gerçekten.. ✌🏼

Weihenstephaner gerçekten güzel. Çeşitli tahıl maltlarından elde edilen biralar her zaman hoşuma gidiyor. Zaman zaman Guinness de fena gitmiyor fakat daha gazlı biraları seviyorum. Duvel baya iyi ama çok pahalı. Şimdilerde bulunmayan Kozel'i de severek içiyordum. Becks de fena değil :D

unnamed.jpg

Kesinlike SoL. Hem içimi yumuşak ve güzel,hem de 5 taneden az içildiği sürece bi etki yapmayan bir bira. Denk geldiğiniz bir yerde içmenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı