Bulaşıkçılıkta kariyer yapmak

8bitlikadadam

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı, Grafik ve Web Tasarımcı, UI Artist, Tır şoförü 😀
Az önce Indeed'de bir ilan gördüm. Bulaşıkçı arıyorlar, ama altındaki maddelerden birinde "yiyecek - içecek alanında kariyer hedefi olan," yazıyor. Ben mi yanlış anladım yoksa onlar mı çok zeki, çözemedim. Burada bulaşıkçıda kariyerden mi bahsediliyor acaba? Öyle ise bulaşıkçılıktaki en son mevki nedir? Şef bulaşıkçı falan var mıdır mesela?

+ "Şefim nasıl güzel temizliyor muyum?"
- "Hayır! O öyle temizlenmez! Kaç kere dedim artıkları kendin yiyeceksin diye! İş dünyasında böyle başarılı olunur!"

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce Indeed'de bir ilan gördüm. Bulaşıkçı arıyorlar, ama altındaki maddelerden birinde "yiyecek - içecek alanında kariyer hedefi olan," yazıyor. Ben mi yanlış anladım yoksa onlar mı çok zeki, çözemedim. Burada bulaşıkçıda kariyerden mi bahsediliyor acaba? Öyle ise bulaşıkçılıktaki en son mevki nedir? Şef bulaşıkçı falan var mıdır mesela?

+ "Şefim nasıl güzel temizliyor muyum?"
- "Hayır! O öyle temizlenmez! Kaç kere dedim artıkları kendin yiyeceksin diye! İş dünyasında böyle başarılı olunur!"
Atanmadan önce açıktan okul okuduğum için 2 yıl xxx otelinde çalışmıştım, bulaşıkçı olarak girmiştim birkaç ay sonra bellboy oradan garson oradan barmenliğe ikinci yılımı doldururkende lobi şefliğine geçmiştim. Atandığım halde derim o işi bırakmasaydım şimdi çoktan departman müdürü olmuştum, demem o ki iyi iletişimi becerileri olan sağlam çalışan kişi yükselir her daim.

Yeni konular

Geri
Yukarı