Bulk mu definasyon mu?

SansarDuraqiq

Hectopat
Merhaba 69 kilo 175 boyum var %18 yağ oranım skinny fat vücut a sahibim bel bölgesinde yağlanma var haftada 5 gün salona gidiyorum şu an 500 kalori açık bırakıyorum ve her idman sonu 15 eğim 6 hızda 20 dk koşu yapıyorum doğru yolda mıyım?

Not: Creatine kullanıyorum.

Merhaba 69 kilo 175 boyum var %18 yağ oranım skinny fat vücut a sahibim bel bölgesinde yağlanma var haftada 5 gün salona gidiyorum şu an 500 kalori açık bırakıyorum ve her idman sonu 15 eğim 6 hızda 20 dk koşu yapıyorum doğru yolda mıyım?

Not: Creatine kullanıyorum.

Definasyon yapacağın en kötü şey olur şu anda. Bulka gir kas kütlesi koy vücuduna. Yağlanmak istemiyorsan clean bulk yap.

Bulk göbekden korkma göbek olmadan kas kütlesi yapılmaz ilk başta iyice bir şişecen kütle yapacan göbek çıkacak yağlanacan sonra heykel traş misali fazlalıkları kazıyacaksın bu sporun kuralı budur

Skinny fat insanlar definasyona girmemeli, ağır şekilde bulkta yapmamalı. Temiz beslenerek kütle koyacaksın (clean bulk), kütlen yeterli olduğunda definasyona girilebilir.

Bulk göbekden korkma göbek olmadan kas kütlesi yapılmaz ilk başta iyice bir şişecen kütle yapacan göbek çıkacak yağlanacan sonra heykel traş misali fazlalıkları kazıyacaksın bu sporun kuralı budur
Ama bunu 2 büyük boy hamburger gömmeden yapacak. Sonra definasyon da yağ yakayım derken gene zayıf kalır.

Geri
Yukarı