Bulmacayı çözene 100 TL Steam cüzdan kodu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
"O olmasaydı şu an bunu yazamayacaktım" sorusunun cevabını yazının bulunması ile ilişkilendirdim ve MÖ3500 yıllarında Sümerler tarafından çivi yazısının bulunduğu bilgisi ile "çivi yazısı" cevabını verdim tam 2 kelime 10 harf olduğu için bulduğumu düşünmüştüm fakat yanılmışım. Biraz zorlama oldu galiba 🙂

"O olmasaydı şu an bunu yazamayacaktım" sorusunun cevabını yazının bulunması ile ilişkilendirdim ve MÖ3500 yıllarında Sümerler tarafından çivi yazısının bulunduğu bilgisi ile "çivi yazısı" cevabını verdim tam 2 kelime 10 harf olduğu için bulduğumu düşünmüştüm fakat yanılmışım. Biraz zorlama oldu galiba 🙂
Yok hocam.

İlk hakkım aynı cevapla gitti benim de :D

Çıkacak kelimeler Türkçe mi başka bir dilde mi? Veya hangi alfabeyle yazılıyor? Bunları merak ediyorum :D

Cevabın doğru olduğunu nereden bileceğiz? Ben önceki ağaç derim, bu da kurala uyar. Bumin Kağan da uyar, nereden bilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı