Bulunan kuş nasıl iyileştirilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir kuş buldum. Kedinin ağzından aldım. Isırığı falan yok. İz de yok. Ama yürüyemiyor ve sadece yatıyor. Ama sesi bayağı kuvvetli çıkıyor ne yapmam gerekiyor ki ölmesin (kuşlara bakan veteriner yok).

Bu da resmi

Suyunun içine vitamin koyun yeminin içine besleyici besinler koyun çekirdek içi gibi ballı yem gibi

Yakın olduğumuzu sanmıyorum ama Sivas şarkışladayım.

Vitamin yok ama ballı yem var. Ama sorun yemek yemiyor neden olduğunu bilmiyorum
Her veteriner bakmıyor doğru, yemi elinizle ağzına kadar getirip bekleyin bakalım o şekilde yiyecek mi.

Yakın olduğumuzu sanmıyorum ama Sivas şarkışladayım.

Vitamin yok ama ballı yem var. Ama sorun yemek yemiyor neden olduğunu bilmiyorum

Ağzını açıp içine koymaya çalışın. Sadece yatıyor demiştiniz belki ayağı kalkamadığı için yem yemiyordur. Vitamini temin etmeniz de fayda var

Kafeste ortu yok sanirim kuru havlu tarzi seyle etrafini sarin kus usumesin.
Evet onu yaptım. Yardımın için teşekkürler

Burada konu açarak daha iyi bilgi alabilirsiniz.
Teşekkür ederim şimdi oraya konu açacağım

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Şimdilik durumu iyiye benziyor ama tam emin değilim. Şimdi başka siteye konu açacağım. Yarın sabah son durumu yazarım

Evet onu yaptım. Yardımın için teşekkürler.

Teşekkür ederim şimdi oraya konu açacağım.

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Şimdilik durumu iyiye benziyor ama tam emin değilim. Şimdi başka siteye konu açacağım. Yarın sabah son durumu yazarım.

Yarin sabaha inşallah ölme durumu olmaz sıcak tutun yemini suyunu verin sabah bir şey olmazsa hiçbir şey olmaz ayaklari tutmazsa eger artik yapacak bise yok ona.

Yarin sabaha inşallah ölme durumu olmaz sıcak tutun yemini suyunu verin sabah bir şey olmazsa hiçbir şey olmaz ayaklari tutmazsa eger artik yapacak bise yok ona.

Üzgünüm hocam. Kuş öldü. Sabaha bile kalamadı. Ben yatacağım sanırım, iyi geceler. Konuya bakıp yardım eden herkes için teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_20230913_212402.jpg
    IMG_20230913_212402.jpg
    190,7 KB · Görüntüleme: 18
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı