Bulunduğum yazlıktaki sitede koronavirüs var

DarKSaGaa

Megapat
Makaleler
21
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bulunduğum sitede korona virüs var ve bir beldedeyiz karantina uygulayacaklar ne yapmalıyım?

4 adet dolap montajım var, ne yapacağımı bilmiyorum. 2 aptal yüzünden tüm site (116 daire) karantinada, evde en zayıf bünyeli kişi benim (bağışıklık sistemi rahatsızlığı), bebek var sonrasında, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 aptal yüzünden
Eminim ki onlar da corona olmak için can atmamıştır. Hasta olan ve ellerinde olmayan bir şey için başkalarının hayatını mecburen etkileyen birilerine bu lafı söyleme hakkını nereden buluyorsun?

Şimdi paşa paşa çek karantinanı, hadi.

Dışarı çıkayım demiyorum, ama böyle aptallar yüzünden ceza çekmek çok saçma 3 il gezmiş yetmiyor belde içinde de geziyor aptal.
Eminim ki onlar da corona olmak için can atmamıştır. Hasta olan ve ellerinde olmayan bir şey için başkalarının hayatını mecburen etkileyen birilerine bu lafı söyleme hakkını nereden buluyorsun?

Belirttim hocam.

Keyfi geziyor ihtiyacı yok site 65 yaş üstü dolu.

Bu kişiye aptal deme nedenim daha önce bir çocuğa araba ile çarpmış olması. (Şehir içi 80 km/h)

Geri
Yukarı