Bunaltıyı giderecek oyun tavsiyesi

Kış iklimli oyunları oyna istersen. Yaz seni bunaltmış olabilir.

Hesabında çok oyun olup hemen hepsini yarım yamalak oynayanların yaşadığı durum. Sizin sadece fare ile oynayabileceğiniz oyunlara ihtiyacınız var. Araya serpiştirin birkaç oyun. Ardından normalde dönersiniz. Örneğin;

Oyun oynamaktan değil hayattan bunaldım hocam
The Witcher 3. Kesinlikle beni zor günlerde kurtaran tek oyun.
Hocam yeni pc mi almanın nedenlerindendi amma velakin seçim falan yaptırıyodu hiç bişe anlamadım sildim . Önceki oyunları oynadığım için mi oldu acaba ? Nasıl kaparım eksiği.
Not : oyunlardan değil hayattan bunaldım .
Mortal combat X veya XL oyna biraz adam dövünce rahatlarsın.
Hocam wwe oynuyom ama içimdw hep bi bunaltı can sıkkınlığı yaşıyom.oyun oynayarak geçer diye düşünüyom.

Witcher 3 bir RPG yani rol yapma oyunudur. Kendi seçimlerine göre oyunda karşına seçtiğine yaptığına göre olaylar gerçekleşir ve Witcher'ı Witcher yapan bu olay ve Açık dünyasıdır zaten. Neyini anlamadınız karakterimiz Geralt Of Rivia'nın başından geçen şeyler sevgilimiz Yennefer'ı ararken bambaşka işler gelişiyor. Kızımız Ciri (kendi kızı değil sadece onu Kaer Morhen'da baktı büyüttü ama kızımız gibi ) Ciri kralın kızı Kadim Kan yani Evrenin en güçlüsü kötü insanlar onun kanından alıp dünyayı fethetme şeklinde düşünüyor ve bunlardan biri Wild Hunt. Ciri'yi arıyorlar ve Kanını istiyorlar Ciri'de bunlardan kaçıyor ve biz de yerini bulmaya çalışıyoruz, bizim hem Ciri'yi bulmamız ve Wild Hunt'ı öldürüp Ciriyi korumak istiyoruz. Ama olaylar bundan ibaret gözükse de bunları yaparken bir sürü olay gerçekleşiyor. Hikaye basit gözüküyor ama arka tarafta yaşanan şeyler zaten Witcher'ın hikayesini yapan şeyler. Oyunun her zaman dediğim gibi Velen görevi Kanlı Baron falan çok sıkıcı ama!
Novigrad'a geçince oyun bir efsaneye dönüşüyor.
Not: Wild Hunt bir topluluk bir ülke gibi düşün binlerce kişi var içinde ne olduğunu ben de bilmiyorum.
Witcher Evreni kitabı var bir indirime girerse alacağım ve Witcher evrenini öğreneceğim ama indirime girmesi zor gibi.

Witcher 3 bir RPG yani rol yapma oyunudur. Kendi seçimlerine göre oyunda karşına seçtiğine yaptığına göre olaylar gerçekleşir ve Witcher'ı Witcher yapan bu olay ve Açık dünyasıdır zaten. Neyini anlamadınız karakterimiz Geralt Of Rivia'nın başından geçen şeyler sevgilimiz Yennefer'ı ararken bambaşka işler gelişiyor. Kızımız Ciri (kendi kızı değil sadece onu Kaer Morhen'da baktı büyüttü ama kızımız gibi ) Ciri kralın kızı Kadim Kan yani Evrenin en güçlüsü kötü insanlar onun kanından alıp dünyayı fethetme şeklinde düşünüyor ve bunlardan biri Wild Hunt. Ciri'yi arıyorlar ve Kanını istiyorlar Ciri'de bunlardan kaçıyor ve biz de yerini bulmaya çalışıyoruz, bizim hem Ciri'yi bulmamız ve Wild Hunt'ı öldürüp Ciriyi korumak istiyoruz. Ama olaylar bundan ibaret gözükse de bunları yaparken bir sürü olay gerçekleşiyor. Hikaye basit gözüküyor ama arka tarafta yaşanan şeyler zaten Witcher'ın hikayesini yapan şeyler. Oyunun her zaman dediğim gibi Velen görevi Kanlı Baron falan çok sıkıcı ama!
Novigrad'a geçince oyun bir efsaneye dönüşüyor.
Not: Wild Hunt bir topluluk bir ülke gibi düşün binlerce kişi var içinde ne olduğunu ben de bilmiyorum.
Witcher Evreni kitabı var bir indirime girerse alacağım ve Witcher evrenini öğreneceğim ama indirime girmesi zor gibi.
Hocam witcher 1-2 oynamadığım için sanırım hiç bişe anlamadım oyundan onları oynamadan anlamak istiyorum.

Witcher 1 özet
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Witcher 2 özet
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu iki videoyu sırasıyla izleyip oyuna başlayabilirsiniz rahatlıkla anlarsınız.

Witcher 1 özet
Witcher 2 özet
Bu iki videoyu sırasıyla izleyip oyuna başlayabilirsiniz rahatlıkla anlarsınız.
Teşekkür ederim hocam 🙏 Hayata karşı olan bunalmamı alır değil mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı