Bunaltıyı giderecek oyun tavsiyesi

Modern warfare 2 veya MW3'ü seviyorsan yeni bir mod çıktı, düşman ve dost birlikleri spawn edebiliyorsun, ben o şekilde baştan oynuyorum hikaye modunu çok zevkli. Oyun çok daha canlı ve eğlenceli oluyor.

Hayatınızı nasıl değiştirdi?

Açıkcası söylemek gerekirse aileme sımsıkı bağlanmayı, hepimizin bir gün öleceğini, yaşam mücadelesi vermeyi, korumayı, babalık yapmayı, ve en önemlisi duygusal yönden beni çok etkiledi. Oyun müthiş sizin seçimleriniz ile ilerliyor. Elimden gelse 10 kere daha bitiririm. Arkadaki fon müziklerinden macera heyecan kısmına kadar her zevki tattım. Oyuna bağlanınca bazı karakterlerin ölümüne bile ağlıyorsunuz. Spoiler vermek istemiyorum girin oynayın :)

Açıkcası söylemek gerekirse aileme sımsıkı bağlanmayı, hepimizin bir gün öleceğini, yaşam mücadelesi vermeyi, korumayı, babalık yapmayı, ve en önemlisi duygusal yönden beni çok etkiledi. Oyun müthiş sizin seçimleriniz ile ilerliyor. Elimden gelse 10 kere daha bitiririm. Arkadaki fon müziklerinden macera heyecan kısmına kadar her zevki tattım. Oyuna bağlanınca bazı karakterlerin ölümüne bile ağlıyorsunuz. Spoiler vermek istemiyorum girin oynayın :)
Bir arkadaş w1 ve w2 nin hikayesini anlatan video attı onu izleyip oynarsan kopukluk olmaz değil mi ?

Bir kovanın içine suyu doldur, bir kaç buz attıktan sonra ayaklarını içine sok. Daha sonra içinde deniz olan oyunlara yönel, çünkü psikolojik etki yaratıyor, o dalga sesleri, kuş cıvıltıları, en azından bende böyle bir etki yaratıyor. 🙂

Arkadaşlar sistemim iyi sınır yok oyunda. Tür sınırı da yok. GTA 5 falan falan oynuyorum. Ama içimde anlamadığım bir sıkıntı bir bunaltı var? Bunu nasıl yenebilirim? Bana bunları yenecek bir veya daha fazla oyun önerir misiniz? Teşekkürler.
Arma 3
Tabletop Simulator
Formata
Age Of Civilization 2
Feed And Grow
Cortex Command

Hocam hikayeye hâkim olmadığım için sıkıldım. Bana şu kayıp bu kayıp diyor bileler anlatıyor tercih yaptırıyor. İlk 2 oyunu oynamadım nasıl anlayacağım hikayeyi?

İlk 2 oyunu da oynayarak anlayabilirsin. Merak etme beni de en başta sarmamıştı fakat oyuna alışınca gerçekten çok oynayasın geliyor. 1'i oynamadan diğer serileri anlayamazsın. Sıra sıra gitmelisin.

İlk 2 oyunu da oynayarak anlayabilirsin. Merak etme beni de en başta sarmamıştı fakat oyuna alışınca gerçekten çok oynayasın geliyor. 1'i oynamadan diğer serileri anlayamazsın. Sıra sıra gitmelisin.
Hocam teşekkürler bir de size yönelterek aslında okuyan herkese soruyorum. Oyun iade ettim 43 tl m var rocket league çnerir misiniz veya bir tavsiyeniz var mı ? ( Hikayesi bittikten sonra oynanmayacak oyun istemiyorum) Rocket league korsan oynadım online falan güzel mi alınır mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı