Bunny Girl Senpai tarzında anime önerisi

Farklı anlamlar bence. Daha iyi anime elbet görüceksin. Herkesin tadı farklı. AOT fanları FMA'yı daha üstte tutarlar mı sence?

Yanlış değil. Herkes farklı düşünebilir ama.

Genelde 500 üstü anime izlemiş kişiler beğenmiyor. Ben buna göre genelleme yaptım. İstisnalar olabilir. Belki de yanlış düşünüyorumdur.
Ben de o civarlarda izlemiş biri olarak beğeniyorum. Ancak bu yorumunuzu o sayıya ulaşmamış birisi okusaydı bu ona hakeret olurdu. Onun düşüncesini doğrudan yok saymış oluyorsunuz.

@Monolova arkadaş olabileceği en iyi şekilde açıklamış bence.
Tamam şöyle diyeyim. Ben ilk izlemeye başladığım zamanlarda benim beğendiğim ama genel izleyici kitlesinin gömdüğü seriler vardı. Bu seriyi sevdiğimi söyleyince "Az izlediğin için daha iyisini görmedin. Çok daha iyileri var." gibi yorumlar aldım. Şu an ben de Misaki'nin bahsettiği sayılardayım ve hâlâ o Animenin çok güzel olduğunu düşünüyorum.

Elbette dediğiniz gibi az veya çok izlemenin de yoruma etkisi var. 1K izlemiş birisi ile 10 izlemiş birisi aynı bakış açısından bakmazlar. Ancak "Az izlemişler beğenir" yorumu bana göre sadece karşısındaki insanın düşüncesini yok saymaktır.

Sadece daha az anime izlemiş kişiler daha çok beğeniyor dedim. Başka bir şey demedim. Çok izlemiş kişiler de beğenebilir.

Açıkçası liste yapmaya üşendim.

Sen, Tenki no Ko, Kimi no Na wa ve Kimi no Suizou wo Tabetai izle sonra bir liste yaparım.

Şu an Steins; Gate izliyorum, biterse Fullmetal Alchemist izleyeceğim ama yine de listeyi bekliyorum.

Sorun o zaten.. Neyse.

Renai flops olabılır ufagından hanıme tarzında ılerlıyor ama hıkayesı cıdden cok ıyı.

kimi no suizou wo tabetai

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…