Bunny Girl Senpai tarzında anime önerisi

Kime göre neye göre daha kaliteli. Bana göre türünün en güzellerinden biri.

Kusura bakmayın ama bu yorumu görunce gülmekten başka bir sey yapmadim.

Ben de @Monolova gibi az Anime izlemedim ve Monolova'nın dediğine katılıyorum. Bunny Girl Senpai'yi gayet de güzel buluyorum. Aynı şekilde benim de çok popüler olmasına rağmen beğenmediğim Animeler var. Ne yani bu az izledim anlamına mı geliyor? Gereksiz bir yorum olmuş. Bir Animeye kişisel yorumunu katıyorsan iyi/kötu demene bir sorunum yok. Ama az Anime izlemiş kişiler beğenir yorumu sadece saçma.
Herkesin sevip senin sevmediğin veya tam tersi olan durumlar her zaman olmuştur. Veya bir animeyi çoğunluktan daha fazla sevmişsindir, bunlar normal, hatta olması gereken durumlar. TR anime topluluğunda eleştiri diye bir kavram yok. Malesef çok kanser kitle. Yakın zamanda One Piece'i bütün animelerden üstün tutan birisi ile tanıştım. Gelde muhabbet et şimdi onla.

Kusura bakmayın ama bu yorumu görünce gülmekten başka bir sey yapamadım.
Yanlış değil. :) Herkes farklı düşünebilir ama.

Genelde 500 üstü anime izlemiş kişiler beğenmiyor. Ben buna göre genelleme yaptım. İstisnalar olabilir. Belki de yanlış düşünüyorumdur. :)

Yanlış değil. :) Herkes farklı düşünebilir ama.

Genelde 500 üstü anime izlemiş kişiler beğenmiyor. Ben buna göre genelleme yaptım. İstisnalar olabilir. Belki de yanlış düşünüyorumdur. :)
500 isterse 1000, isterse sektörde olan bütün animeleri izleyen birisi ol, yine de böyle bir yorum yapamazsın. Bu nasıl bir genelleme? Sayı önemli değil fakat hatrı sayılır derecede anime izlemiş topluluğun bir parçası olduğunu varsayıp bu kadar kendine güvendiğini varsayalım. orda olan kimse mi eleştiri yapamıyor? Az anime izleyenler seviyor nasıl bir eleştiridir aklım almıyor doğrusu.
School days'i ders verme niteliğinde olduğu için seven birisi var mesela. Zamanında gülüp geçtim ama şimdi bakınca mantıklı gelmeye başlıyor. Gibi gibi bir sürü örnek mevcut.

Bu kadar agresif olmaya gerek yok. Hadi sizin hatırınıza dünyadaki en iyi anime olsun.
Agresif olunduğunu kim söyledi? Sen agresif olmasını istediğin için mesajı agresif görüyorsun. Neyse, uzatmaya gerek yok sen takıl kendi halinde. İyi forumlar.

Agresif olunduğunu kim söyledi? Sen agresif olmasını istediğin için mesajı agresif görüyorsun. Neyse, uzatmaya gerek yok sen takıl kendi halinde. İyi forumlar.
Yanlış düşünebileceğimi ve yaklaşık 20-30 tane 500'ün üstünde anime izlemiş arkadaşımın (kendim de dahil) beğenmemiş olabileceği kanısından yola çıkarak genelde az anime izleyenler animeyi daha çok beğeniyor dediğim için özür mü dilemeliyim anlamadım tavrınızı?

Yanlış düşünebileceğimi ve yaklaşık 20-30 tane 500'ün üstünde anime izlemiş arkadaşımın (kendim de dahil) beğenmemiş olabileceği kanısından yola çıkarak genelde az anime izleyenler animeyi daha çok beğeniyor dediğim için özür mü dilemeliyim anlamadım tavrınızı?
Özür dilemeniz bir şeyi değiştirmez, bu kafadan çıkmanız lazım. Siz ve arkadaşınız öyle düşünüyor diye herkes öyle düşünüyor veya genel olarak öyle demeniz aşırı saçma. Ciddiye alınmazsınız. Almadım zaten.

Minik bir hort olacak ama "çok anime izlemiş kişiler beğenmiyor" cümlesinin daha iyi animeler gördükleri için denildiğini düşünüyorum. Yoksa kimse ben çok anime izledim, o yüzden bunu sevmedim demez. Az anime izleyenler de çok anime görmedikleri içindir herhalde. Ben az anime izledim ve beğendim. Çok anime izleseydim yine beğenirdim.

Geri
Yukarı