Bunny Girl Senpai tarzında anime önerisi

Az anime izlemiş kişiler beğeniyor. Overrated ama kötü de değil.
Az anime izlememiş birisi olarak saçma buldum bu yorumu. AOT sevmiyorum ben o zaman az anime izledim mi oluyor? MHA sevmedim, kesin az anime izledim ondan o zaman.
Herkesin tadı farklı.

Hocam film bitti. Çok mu iyiydi hayır. Ama izlenmeyecek kadar kötü de değildi. Ama bir daha izlemem. BNHA filmlerini defalarca izlerim.
Sevdiğin animelerin mal sitesinde "recommendations" kısmına bakarak veya "seasonal anime" kısmında 1-2 mevsim geriye giderek (çünkü bastığında bu mevsimin animeleri oluyor ve bitmesi 3 ayı alıyor minimum) anime bulabilirsin. Anime izleyenler olarak hepimiz mal listesi oluşturmalıyız bence, sen de gel aramıza. :D

Ona benzer bulamayabilir ama ondan daha kalitelileri var
Kime göre neye göre daha kaliteli? Bana göre türünün en güzellerinden biri.
Az anime izlemiş kişiler beğeniyor. Overrated ama kötü de değil.
Kusura bakmayın ama bu yorumu görunce gülmekten başka bir sey yapmadim.
Az anime izlememiş birisi olarak saçma buldum bu yorumu. AOT sevmiyorum ben o zaman az anime izledim mi oluyor? MHA sevmedim, kesin az anime izledim ondan o zaman.
Herkesin tadı farklı.
Ben de @Monolova gibi az Anime izlemedim ve Monolova'nın dediğine katılıyorum. Bunny Girl Senpai'yi gayet de güzel buluyorum. Aynı şekilde benim de çok popüler olmasına rağmen beğenmediğim Animeler var. Ne yani bu az izledim anlamına mı geliyor? Gereksiz bir yorum olmuş. Bir Animeye kişisel yorumunu katıyorsan iyi/kötu demene bir sorunum yok. Ama az Anime izlemiş kişiler beğenir yorumu sadece saçma.

Geri
Yukarı