Buralar nasıl?

Çok uzun değil 1,5 yıldır buradayım, bence artı yönü eksiden fazla yani diğer birçok yere göre gayet iyi. Sadece klasik Türkiye internetinin her yerinde olduğu gibi çocuk veya hala çocuk kalan tipler çok fazla var, umursamazsan sorun yok.

Sadece kafa dağıtmak için giriyorsanız çok güzel bir yer. O sadecenin biraz dışına çıkarsanız forumdaki birkaç adet IQ kaybı yaşayan mahlukat ile kendinizi tartışıyor olarak bulabiliyorsunuz. Onun haricinde dediğim gibi güzel.
Ben kafa dağıtmak için giricem. Bilgim olan konu olursa yardım ederim. Onun dışında belki film muhabbetlerine katılırım. Profil fotoğrafınız da guzelmiş hocam. En sevdiğim filmlerden biri.

Çok uzun değil 1,5 yıldır buradayım, bence artı yönü eksiden fazla yani diğer birçok yere göre gayet iyi. Sadece klasik Türkiye internetinin her yerinde olduğu gibi çocuk veya hala çocuk kalan tipler çok fazla var, umursamazsan sorun yok.
Sorun çıkaran tipler olunca modlar banlamıyor mu ki?

3. seneme yaklaşıyorum. Aktiflik konusunda en iyilerinden, eskisine göre azalsa da üye kalitesi yüksek bir forum burası. Sorduğunuz soruya mutlaka bir cevap bulursunuz.
Yönetim konusu biraz tartışmalı. Ben de bazı konumlarda bu tartışmalara katılmış biriydim ama şu an olsa pek tenezzül etmezdim açıkçası, biraz lüzumsuz geliyor bana artık. Kurallara uyarsanız bir sıkıntı çıkmaz kolay kolay.

Ben kafa dağıtmak için giricem. Bilgim olan konu olursa yardım ederim. Onun dışında belki film muhabbetlerine katılırım. Profil fotoğrafınız da guzelmiş hocam. En sevdiğim filmlerden biri.

Sorun çıkaran tipler olunca modlar banlamıyor mu ki?
Yok o tür tipler banlanıyor da benim dediğim daha farklı yani toksik desem anlarsınız. Özellikle boş reaksiyon atan tipler var ya, işte onlar çok tatlılar 🥰

3. seneme yaklaşıyorum. Aktiflik konusunda en iyilerinden, eskisine göre azalsa da üye kalitesi yüksek bir forum burası. Sorduğunuz soruya mutlaka bir cevap bulursunuz.
Yönetim konusu biraz tartışmalı. Ben de bazı konumlarda bu tartışmalara katılmış biriydim ama şu an olsa pek tenezzül etmezdim açıkçası, biraz lüzumsuz geliyor bana artık. Kurallara uyarsanız bir sıkıntı çıkmaz kolay kolay.
Hocam bu kurallar cidden maddesi maddesine kadar uygulanıyor mu? Maşallah ana yasa gibi 50 madde yazmışlar üşenmeden helal olsun. :D

Hocam bu kurallar cidden maddesi maddesine kadar uygulanıyor mu? Maaşallah ana yasa gibi 50 madde yazmışlar üşenmeden helal olsun :D

Gram eksik uygulanmıyor. Eskiden görecektiniz. Çok daha sertti zamanında. İyi oluyor ama böyle. Troll yapan zeka seviyesi düşük mahlukatlar yok.

Yazım kuralları kabusun olabilir. Nokta koymamışsın.

Emoji nokta yerine geçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı