Buralar nasıl?

Hmm aslında bu sistem mantıklı gibi ama ceza olayını nasıl yapıyorlar anlamadım? Modlar bu kadar aktif mi?

Modlar ikiye ayrılıyor. Bazıları süreli ve o süre içinde aktif oluyorlar. Bazıları ise istedikleri zaman. Cezayı Kurallar bölümünden bakabilirsiniz. İnisiyatif de işin içinde.

@xEgel Eskiden ondan 1 yıl mı ne ban yemiştim. Yalnız haklılar. İnsanlar buradan değil de özelden sorarsa diğer insanlar çözümü göremez.
Adam CS'de rank atlayamıyorum demişti. Ben de Discord isteyip birlikte oynayalım dedim, özelden yardımlaşmadan ceza yedim. Varsa burada sesli sohbet falan haber edin ha. :D

Modlar ikiye ayrılıyor. Bazıları süreli ve o süre içinde aktif oluyorlar. Bazıları ise istedikleri zaman. Cezayı Kurallar bölümünden bakabilirsiniz. İnisiyatif de işin içinde.
Rapor sistemi de kural ihlali yapanları mı bildirmeye yarıyor? Iyimiş aslında bu sistem. Uzun süredir yazım kurallarına uyulan ve küfür edilmeyen forum görmemiştim :D

Adam CS'de rank atlayamıyorum demişti. Ben de Discord isteyip birlikte oynayalım dedim, özelden yardımlaşmadan ceza yedim. Varsa burada sesli sohbet falan haber edin ha. :D

Hatalı ban. Maximum gereksiz cezadan atabilirdi. Sonuçta arkadaş arama konuları için kategori bile açıldı verilebiliyor bazen. Ticket açabilrisiniz böyle durumlarda.

Hatalı ban. Maximum gereksiz cezadan atabilirdi. Sonuçta arkadaş arama konuları için kategori bile açıldı verilebiliyor bazen. Ticket açabilrisiniz böyle durumlarda.
Şahsen ben destek açmayı daha 2-3 gün önce öğrendim. Ve bence çoğu kişide bilmiyor.

Şahsen ben destek açmayı daha 2-3 gün önce öğrendim. Ve bence çoğu kişide bilmiyor.

Konusu açılmıştı güncelleme ile alakalı. Aslında "2023 Haziran Güncellemesi" gibi yazıyor ya yukarıda arada. Onu Ticket sistemini anlatmak için yapabilirler. @Emre C kararı verebilir.

Birde benim eskiden Discord hesabım çalınmıştı o sıraki korku ve gerginliğimden konuda Acil kelimesini kullanmışım kaç saat ceza yediğimi hatırlamıyorum ama o sıra destek alamadığım için kötü durumdaydım.

Yeni konular

Geri
Yukarı