Buraların Çivisi Çıkmış

B. Arda

Picopat
Forumda gereksiz bir insan topluluğu var. Konu dışında takılıp "Saçma sapan konular açmayın 🤡" diyenler mi dersin, kendi fikriyle uyuşmayan herkese "Forumun kalitesini bozuyor sizin gibiler 🥵" diyenler mi dersin, az mesajı olduğu veya yeni hesap olduğu için troll hesap diyenler mi dersin... Son zamanlarda şu konu dışında ne zaman bir tartışma konusu açılsa bunlar üşüşür, 2 mesaj attıktan sonra da konu kilitlenir. Birisi çıkar birine hakaret eder, daha sonra biz biraz kaba konuşunca "Yhaa ama sen de hemen kabalaşıyorsun olmaz ki öyleee. S. S" triplerine girer. Dünkü bebe gelmiş bana fake hesap diyor. Şimdi sabaha mı bırakırsın bunu ne yaparsın? Forum resmen ülkeyle paralel ilerliyor. Forumda her zaman kötü tipler vardı, ben de her zaman doğru konuşuyorum demiyorum, ama bunların IQ seviyesiyle sesleri ters orantılı. Eskiden cezasını yiyen otururdu bunlar ceza da almıyor. Bak şimdi daha bu konuyu yazarken gördüm yanda biri konu açmış 2 sayının toplamının vermiş, altta hemen yorum gördüğüm en boş konu diye. Sen de benim gördüğüm en boş insansın ben konu açıyor muyum gördüğüm en boş insan sensin diye? Altında da yorum "napim 🤪" diye, bir de değil 10 tane. Eğil de öpeyim kardeşim ne denir ki sana? Git aç o zaman başka bir kategoride ben de problemim var diye ben de sana napim yazayım nasıl? Tartışma ortamı kalmadı forumda. Hayır mesaj sayısı için yapıyorlar desem konu dışında mesaj da kasılmıyor zaten, garipsiniz.

Ne kadar ilginç kitle olsa bile bilgili bir kitle mevcut. Her yerde bu böyledir sadece bilgili insanların olduğu bir topluluk tanımıyorum.

Hocam iyi tamam güzel yazmışsınız da, toplam mesaj sayınız 9. Çoklu üyelik falan mı var?
Screenshot_2021-04-01-23-29-12-244_com.android.chrome.jpg

Bir yere kadar haklısın. Ama konu dışı sonuçta, millet kafasına göre takılıyor. Cidden aşırı önemli konularda kimse çıkıp "napim 🤪" atmaz.

Forumda gereksiz bir insan topluluğu var. Konu dışında takılıp "saçma sapan konular açmayın 🤡" diyenler mi dersin, kendi fikriyle uyuşmayan herkese "forumun kalitesini bozuyor sizin gibiler 🥵" diyenler mi dersin, az mesajı olduğu veya yeni hesap olduğu için troll hesap diyenler mi dersin... Son zamanlarda şu konu dışında ne zaman bir tartışma konusu açılsa bunlar üşüşür, 2 mesaj attıktan sonra da konu kilitlenir. Birisi çıkar birine hakaret eder, daha sonra biz biraz kaba konuşunca "yhaa ama sen de hemen kabalaşıyorsun olmaz ki öyleee. S. S" triplerine girer. Dünkü bebe gelmiş bana fake hesap diyor. Şimdi sabaha mı bırakırsın bunu ne yaparsın? Forum resmen ülkeyle paralel ilerliyor. Forumda her zaman kötü tipler vardı, ben de her zaman doğru konuşuyorum demiyorum, ama bunların IQ seviyesiyle sesleri ters orantılı. Eskiden cezasını yiyen otururdu bunlar ceza da almıyor. Bak şimdi daha bu konuyu yazarken gördüm yanda biri konu açmış 2 sayının toplamının vermiş, altta hemen yorum gördüğüm en boş konu diye. Sen de benim gördüğüm en boş insansın ben konu açıyor muyum gördüğüm en boş insan sensin diye? Altında da yorum "napim 🤪" diye, bir de değil 10 tane. Eğil de öpeyim kardeşim ne denir ki sana? Git aç o zaman başka bir kategoride ben de problemim var diye ben de sana napim yazayım nasıl? Tartışma ortamı kalmadı forumda. Hayır mesaj sayısı için yapıyorlar desem konu dışında mesaj da kasılmıyor zaten, garipsiniz.

Bunun sebebi moderasyon ekibi. Topluluğu yönetme konusunda Kuzey Kore ile kapışıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı