Burası PTT'nin hangi şubesi?

SFlex

Centipat
Daha fazla  
Merhaba burası hangi şube ve gitsem kendim teslim alabilir miyim bugün? Benim için acıl bir kargo da.

Screenshot_2024-02-23-10-07-11-680_com.dolap.android.jpg

Screenshot_2024-02-23-10-07-07-691_com.dolap.android.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulakliğim gelicek benim için önemli esenler kargo merkezine internetten baktigimda 44 dk mesafe gosteriyor gitsem teslim alabilirmiyim

Teknolojik aletlerde kendileri bizzat teslim etmeleri gerekiyor bazen. Eğer hasarlı gelirse kargo esnasında sorumluluk açısından sıkıntı yaşamamak için.

Esenler KDM'yi ara sor, "Gelip alabilir miyim?" diye.

Kargo içeriği ne? En alttaki Esenler Kargo Dağıtım Merkezi.
Burasimi hocam

Teknolojik aletlerde kendileri bizzat teslim etmeleri gerekiyor bazen. Eğer hasarlı gelirse kargo esnasında sorumluluk açısından sıkıntı yaşamamak için.

Esenler KDM'yi ara sor, "Gelip alabilir miyim?" diye.
Aradım fakat açmıyolar telefonlari eskiden ekran kartı almıştım 2.5 hafta sonra teslim etmişlerdi bukadar beklemek istemiyorum tekrar

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-02-23-10-45-12-895_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2024-02-23-10-45-12-895_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    80,9 KB · Görüntüleme: 24
Merhaba. Daha çuval açılmadı gibi bir cevapla karşılaşma ihtimaliniz de var ama verebilirler de, gidip şansınızı denemek dışında bir şansınız yok maalesef. Telefonu açmamaları da standart, diğer tüm kardolardaki gibi…

Merhaba. Daha çuval açılmadı gibi bir cevapla karşılaşma ihtimaliniz de var ama verebilirler de, gidip şansınızı denemek dışında bir şansınız yok maalesef. Telefonu açmamaları da standart, diğer tüm kardolardaki gibi…
Resmini attım yere gittim abi burası değil Topkapı kdm gitmen lazkm dedi ne alaka bilmiyorum birazdanda oraya gidicem

Resmini attım yere gittim abi burası değil Topkapı kdm gitmen lazkm dedi ne alaka bilmiyorum birazdanda oraya gidicem
Topkapı kdm den aldım kargomu abi verdi sağolsun teşekkür ederim hepinize

Son düzenleme:

Geri
Yukarı