Kargo şubesi yandı

KillSwitchTR

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye, Aydın
Daha fazla  
Meslek
Sporcu
Aydında oturuyorum, İstanbul'dan işlemci almıştım 2. el. Kargo İstanbul'dan aydın astim Yurtiçi Kargo şubesine gelmiş, akşam 11 gibi de şube yanmış. Şimdi benim parçam ve param ne olacak? Parayı adam kargoya verirken IBAN'dan attım.
Merak edenler olursa, herhangi bir can kaybı yaşanmamış, sadece malların hepsi kül olmuş.

Aydında oturuyorum, İstanbul'dan işlemci almıştım 2. el. Kargo İstanbul'dan aydın astim Yurtiçi Kargo şubesine gelmiş, akşam 11 gibi de şube yanmış. Şimdi benim parçam ve param ne olacak? Parayı adam kargoya verirken IBAN'dan attım.
Merak edenler olursa, herhangi bir can kaybı yaşanmamış, sadece malların hepsi kül olmuş.

Bir şekilde karşılığı olacaktır ama sizin durumunuz nasıl olur emin değilim kötü ve şanssız bir durum geçmiş olsun.

Elektronik ürünler sigortasız gönderiliyor diye biliyorum. İhtirazi Kayıt Belgesi falan veriyorlar ürünü gönderirken. Üzgünüm ama paranızı geri alamayabilirsiniz. Umarım yanılırım.

Elektronik ürünler sigortasız gönderiliyor diye biliyorum. İhtirazi Kayıt Belgesi falan veriyorlar ürünü gönderirken. Üzgünüm ama paranızı geri alamayabilirsiniz. Umarım yanılırım.
Taşıma sırasında paketleme kaynaklı hasar görürse diye imzalanıyor o. Şube yanar yok olursa bizden değil diye değil.

Tazmin yapman gerekecek, ürünün ne olduğu onlar için önemli değil ortalama bir fiyat vereceklerdir aldığın kişiye söyle faturayı bulsun senden isteyecekler fiyat karşılığı.

Yeni konular

Geri
Yukarı