Burçlara inanıyor musunuz?

Burçlara inanıyor musunuz

• Evet

Oy: 2 2,4%
  • Hayır

Oy: 41 48,2%
  • İşime gelirse

Oy: 16 18,8%
  • Ölsem inanmam.

Oy: 19 22,4%
  • Ölsem inanmam.

Oy: 17 20,0%
  • Ölsem inanmam.

Oy: 14 16,5%
  • Bence kesin doğru

Oy: 2 2,4%

• Oy verenlerin toplamı
    85

THE WATCHER

Centipat
Daha fazla  
Yani ben şahsen inanmam. Burçları saçma sapan bir şey olarak görürüm hatta zaten ben de kendi burcuma uymuyorum sizin fikirlerinizi de merak ettim.

Hayır derseniz ölsem inanmam diyebilirsiz, evet deseniz kesin doğrudur diyebilirsiniz.

İlk oy benden hayır dedim.

Son düzenleme:
Şans işi. Mesela ben balık burcuyum balık burcunun özellikleri ağlamak. 2 ihtimal var zaten ya ağlicam ya ağlamicam. Yazı tura gibi geliyo bana burçlar.

Yani ben şahsen inanmam. Burçları saçma sapan bir şey olarak görürüm hatta zaten ben de kendi burcuma uymuyorum sizin fikirlerinizi de merak ettim.

Hayır derseniz ölsem inanmam diyebilirsiz, evet deseniz kesin doğrudur diyebilirsiniz.

İlk oy benden hayır dedim.

Saçmalıktan başka bir şey değil. Ben ikizler burcu milletle arası kötü olur diye herkese soğuk davranmam mı gerekiyor?

Umarım inanan arkadaşlar linç etmez ama onlar da hak verecektir :D Fazla takıntılı olunca burçlar insanı aptallaştırıyor. Körkütük inanıp hayatlarını burçlara göre yaşayan insanlar tanıyorum.

Onlardan biri ilk buluşmamızda her şey güzel giderken, burcumu öğrenince kalkıp giden ve beni hayatından silen psikopat. Burcumu öğrenene kadar kulaklarına kadar sırıtıyordu, öğrenince yüzü değişti. O zamandan beri burç takıntısı olan kızlardan özellikle uzak duruyorum.

Ben burçlara inanmayı fallara inanma ile aynı şekilde görüyorum.

İnsanlara duymalarını istediği şeyleri söyle olursa güzel olmazsa beklenti içinde kalsınlar.
İnananlara saygı duyarım.

Ben nedense inanların fazla çıkacağını düşünmüştüm şu anlık gidişatı söylüyom hayır ve ölsem inanmam önde işime gelirse de en az.

Geri
Yukarı