Burger King veya Migros'da çalışmak

Siz Olsaydınız:

• Migros

Oy: 79 75,2%
  • Burger King

Oy: 26 24,8%

• Oy verenlerin toplamı
    105
"Görevin: Bu cips paketini gizlice müdürün odasına bırakacaksın. Eğer bir sorun olursa dilinin altındaki naneli mentosu ısırıp, yut.

Bu tehlikeli bir görev. Hemen bi Redbull al ve hazırlanmaya başla!"

Sabah sabah iyi güldürdün teşekkür ederim.

Evet. Genellikle kasiyer yada reyon görevlisi olarak giriliyor. Yükselme durumu okuduğunuz bölüm ve öz geçmişinize göre değişiyor. Eğer işletme mezunuysanız ve gerekli sertifikalar mevcutsa daha kolay yükselme şansınız var. Benim peder otomotiv teknikeri idi şu an açık öğretimden gerekli sertifikalar için sınava giriyor mağaza müdürlüğüne yükselecek. Ancak şöylede bir durum var mağaza müdür yardımcısı iken belli bir zamanı doldurması gerek bir üst mevkiye geçmesi için. Maaşları hakkında tam bir fikrim yok maalesef her terfi ile ortalama 300 TL gibi bir zam söz konusu. Başlangıç için asgari ücret+prim+yol(180 TL gibi bir meblağ)+gıda çeki var. Ayrıca yemek için Sodexo var ancak maaşın içerisinde mi hariç mi bilmiyorum onu.

Evet belirli seviyeden sonra baya bir bilgi erişimi oluyor. Örneğin bölge sorumluları nerelere yeni mağaza açılacağı, stoklar, geleceğe dönük stratejiler gibi konularda toplantılara katılıyorlar bu bilgiler paylaşılırsa rakip mağazalara daha erken tepki verme olanağı doğuyor.

Aman ne çok yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, iki seçeneğim var, çok kararsızım. Aramızda Burger King veya Migros'da çalışmış olan var mı ? Nasıl tecrübeler edindiniz, tavsiye eder misiniz ?
Teşekkürler.
Migros burger king aksine daha ferah olabilir

Burger King'te 7 ay çalışmışlığım var seneler önce insana değer veren bir yer değil yemeğini bile üstündeki kişilerin emrine keyfine göre yiyorsun acıkınca değil vardiya saatleri eski elemanların rahatına göre ayarlanıyor eşitlik yok ayrımcılık yapıyorlar yalayanlar daime en üstte daha birçok sebep var ama hepsini tek tek yazmayacağım Migros'ta çalış bkyı hiç düşünme.

Migros burger king aksine daha ferah olabilir
Tebrikler! Konu hortlattığınız için asla evinize ulaşmayacak çatal bıçak setleri kargoya verildi.

Bence en kuytu köşede kimsenin gelmediği, ücra bir yerde olan Migros'ta çalış. Yer seçilebiliyorsa tabii.

Konunun eski olduğunu yeni fark ettim kusura bakmayın.

Migros'da oturuyorsun (kasa), Burger King'de ayaktasın tamamen. Migros tekler bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…