Burger Kingde Çalışmak

EmreEfe

Hectopat
Daha fazla  
Yaz yaklaşıyor evde boş durmak istemediğimden çalışıp para kazanmak istiyorum. 17 yaşında lise öğrencisiyim.

• Daha önce çalışanlardan olumlu/olumsuz yorumları almak istiyorum
  • 18 yaşından küçükler çalışabilir mi?

Yalnızca Burger King olmak zorunda değil benzeri yerlerde de çalışmaya açığım, daha iyi bir öneriniz varsa onları da almak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Part time Aylık 800 lira falan+ yemek şeklinde oluyor genelde.

Açıkcası Burger King gibi Fastfood yerlerinin çalışma şartları ve koşulları biraz zordur. 8 saat ayakta dur sürekli sipariş al başını kaşıyacak zamanın olmaz. Yani tembel bir adamsan çok kalamazsın. Açıkcası daha çok magaza satış danışmalığı falan tavsiye ederim. Hem daha rahat olursun hem de işe yeni başladığın için üstüne çok gelen olmaz. Benim gibi şanssızsan daha işinin ilk günü CEO tarafından işten atılmakla tehdit edilebilirsin tabi.

Benim arkadaşım çalışmıştı yazın, yanlış hatırlamıyorsam 1500tl maaş veriyorlardı. Tam hatırlamamakla beraber erken gidip orayı temizleme gibi işleri vardı. Kahvaltı hazırlama gibi işleri var. Onlar biraz ağır gelir bence. En kötüsüde sabırlı değilsen hiç önermem. Kaç çeşit insan geliyor herkes iyi olamıyor maalesef. Müşterilerle uğraşmak zor iştir.
Artılar ve eksilerle beraber aslında 1500 tl işe göre tam yani yazın çalışabilirsiniz :)

Part time Aylık 800 lira falan+ yemek şeklinde oluyor genelde.

Açıkcası Burger King gibi Fastfood yerlerinin çalışma şartları ve koşulları biraz zordur. 8 saat ayakta dur sürekli sipariş al başını kaşıyacak zamanın olmaz. Yani tembel bir adamsan çok kalamazsın. Açıkcası daha çok magaza satış danışmalığı falan tavsiye ederim. Hem daha rahat olursun hem de işe yeni başladığın için üstüne çok gelen olmaz. Benim gibi şanssızsan daha işinin ilk günü CEO tarafından işten atılmakla tehdit edilebilirsin tabi.
17 yaşındayım, hangi mağazalarda çalışabilirim ki?

17 yaşındayım, hangi mağazalarda çalışabilirim ki?

Çok fazla alternatifin var aslında. 17 yaşında olduğun için bir çok firma reddedebilir ama aynı zamanda bir çok firma bu işe çok dikkat etmiyor. Eğer başka bir site ismi vermek sıkıntı değilse bir site önerebilirim oradan başvuru yaparsın. veya çıkacaksın böyle bildiğin mağazaları dolaşıp iş var mı diye soracaksın. 1-2 hafta içinde bulursun uygun bir iş. Ama dikkat et yaşın küçük olduğu için sigorta yaptırmak istemeyen falan olursa parası ne kadar iyi olursa olsun girme.

17 yaş için Burger King mantıklı değil. Dürümcü de veya bir internet kafe de çalışabilirsin.

Geri
Yukarı