Burger King'in en sevdiğiniz menüsü hangisi?

İsimsizMan09

Decapat
En sevdiğiniz menüsü hangisi Burger King'in? Gurme serisinden olabilir, normal hamburgerleri olabilir merak ettim. Benim whopper ve steakhouse burger.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran görüntüsü 2023-07-12 015322.png

En son burger king yediğimde yıl 2018 di. Ekonomik durumdan değil tadı güzel gelmiyor ben mcdonaldscıyım.
Bende en son 3,4 yıl önce McDonalds yemiştim ilk kez çamur gibiydi köftesi çok iyi hatırlıyorum en iyi menüsünden almıştık sadece patateslerini yiyip oradan Burgerking'e girmiştik hamburger yemek için. Belki düzeltmiştir tadını veya benim gittiğim şube kötüydü ama söylenenlere göre Türkiye'de ki McDonalds'lar Amerika'daki kadar güzel değil deniyor.

Bende en son 3,4 yıl önce McDonalds yemiştim ilk kez çamur gibiydi köftesi çok iyi hatırlıyorum en iyi menüsünden almıştık sadece patateslerini yiyip oradan Burgerking'e girmiştik hamburger yemek için. Belki düzeltmiştir tadını veya benim gittiğim şube kötüydü ama söylenenlere göre Türkiye'de ki McDonalds'lar Amerika'daki kadar güzel değil deniyor.
Ben burger kingde 2 olay yaşamıştım.
1.si burger çok kötü idi kokuyordu yememiştik. İade edince meh mıh ettiler sonra para iadesi yaptılar. Birde bir keresinde çürümüş patates vardı iğrenç bir kokusu fln vardı zehirlenmemek için 1,5 litre ayran içmiştim ogün. Zaten çürük patates olayından sonra dahada gitmedim. Bence mcdonalds daha iyi gibi. Burger king fahiş fiyat artışı yapıyor son dönemde. McDonald's uygulamasindan 2 kişilik menüyü 120 liraya alıyorum.

Geri
Yukarı