Burhan Kuzu hayatını kaybetti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Üç dönem AKP’de milletvekilliği yapan anayasa hukukçusu Prof. Dr. Burhan Kuzu hayatını kaybetti. Yaklaşık iki haftadır corona virüsü tedavisi gören Burhan Kuzu 65 yaşındaydı.

Burhan Kuzu son olarak, yargı üzerinde baskı kurarak İranlı uyuşturucu baronu Zindaşti’yi tahliye ettirdiği iddiasıyla gündemdeydi. Hakkında soruşturma başlatılan Burhan Kuzu, ifadesinde hakimleri Zindaşti için aradığını kabul etmişti.

Üç dönem AKP’de milletvekilliği yapan anayasa hukukçusu Prof. Dr. Burhan Kuzu hayatını kaybetti. Yaklaşık iki haftadır corona virüsü tedavisi gören Burhan Kuzu 65 yaşındaydı.

Burhan Kuzu son olarak, yargı üzerinde baskı kurarak İranlı uyuşturucu baronu Zindaşti’yi tahliye ettirdiği iddiasıyla gündemdeydi. Hakkında soruşturma başlatılan Burhan Kuzu, ifadesinde hakimleri Zindaşti için aradığını kabul etmişti.
Allah rahmet eylesin, mekânı Cennet olsun :(

Salgını ciddiye almayan, alay konusu yapan ve siyasete alet eden birisinin alay ettiği hastalıktan ölmesi de bayağı ironik olmuş...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ölüye saygısızlık edilmemeli. Çok kötü yorumlar okuyorum, kendisi yazdıklarıyla kaldı. Bize de bu dünya. Bir gün hepimiz öleceğiz. Önemli olan arkanda iyi izler bırakabilmek.

Hiçbir şey hissetmedim. Ülkeyi karıştırma merakını da hiç unutmadım. Kendisi hakkında ise düşeceğim not:

EluYZu-WoAA5FX7.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı