Burnum kanadı

626016

Decapat
Makaleler
10
Yer
Türkiye
Merhaba artık bıktım.
Az önce foruma Android rehberi hazırlarken bir anda boğazıma bir şey geldiğini hissettim.
Bir anda ağzımın içi komple kan oldu.
Burnum da aynı şekilde.
7 yaşından beri böyle yolda, okulda, yatakta her yerde böyle.
Sprey işe yaramıyor doktor yakmayı doğru bulmuyor ne yapayım bilmiyorum.
Her sefer 1 avuç dolusundan fazla akıyor.

Gecmis olsun. Normal bir şey değil? Doktor hiçbir şey demiyor mu? Özel hastaneye falan gidin, böyle kan kaybetmeniz doğru değil.

Katılıyorum hocam devlet hastaneleri ilgilenmiyorlar. Özel hastaneler her zaman daha ilgilidir.

Gecmis olsun. Normal bir şey değil? Doktor hiç bir şey demiyor mu? Özel hastaneye felan gidin, böyle kan kaybetmeniz doğru değil.
Gittim.
Çoğu burnun alt tarafında olduğunu yapılsa bile tekrarlanabileceğini söylüyorlar.
Şuan başım çok kötü dönüyor.
Odamın halısı çok kötü kan oldu annem beni kesecek.

Merhaba artık bıktım.
Az önce foruma Android rehberi hazırlarken bir anda boğazıma bir şey geldiğini hissettim.
Bir anda ağzımın içi komple kan oldu.
Burnum da aynı şekilde.
7 yaşından beri böyle yolda, okulda, yatakta her yerde böyle.
Sprey işe yaramıyor doktor yakmayı doğru bulmuyor ne yapayım bilmiyorum.
Her sefer 1 avuç dolusundan fazla akıyor.

Geçmiş olsun hocam. Doktorlar başka bir şey demiyor mu? Hem neden oluyor ki o?

Gittim.
Çoğu burnun alt tarafında olduğunu yapılsa bile tekrarlanabileceğini söylüyorlar.
Şuan başım çok kötü dönüyor.
Hocam bence annenizin size kızması doğru değil. Sonuçta elinizde olmayan birşey. Su için hocam oturun.

Gittim.
Şu an başım çok kötü dönüyor.

Anneniz size bunun için endişelenmek yerine kızıyorsa annenizde bir problem vardır.

Geçmiş olsun. Uzman bir doktora gidin. Sürekli burun kanaması tehlike arz ediyor.

Geçmiş olsun. Uzman bir doktora gidin. Sürekli burun kanaması tehlike arz ediyor.
Her gün kanıyor.
Genizeti var mı ?
Küçükken alındı.
Geçmiş olsun hocam. Doktorlar başka bir şey demiyor mu? Hem neden oluyor ki o?

Hocam bence annenizin size kızması doğru değil. Sonuçta elinizde olmayan birşey. Su için hocam oturun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu çatlaklar yüzünden.

Yeni konular

Geri
Yukarı