Burnumu silmekten utanıyorum

Burnun akıyorsa sileceksin, utanman gerekmiyor. Kalabalık ve sessiz bir ortamda sümkürmemek lazım yalnızca. O da ders sırasında insanların dikkati dağılmasın diye. Ders sonu da tuvalete giderek su altında bir güzel boşalt bitsin gitsin. :)

Kışın burnum hiç durmaz hocam. Havalar sıcak olduğu zaman burnumda sıfır sıkıntı olur.

Aynısı bende de var sinüsleri temizleyip üşütmeyecek şekilde sıkı giyiniyorum artık burnum asla akmıyor dediğimi uygula pişman olmazsın sinüslerin aşırı yoğun mukus üretiyordur ve sürekli burnun akıyordur ben de senelerce çektim otrivine rahatlatıcak emin ol burnunu silmekle de uğraşmazsın daha nefes aldığını hissedersin. Denemekte fayda var benden demesi 🥶

Aynısı bende de var sinüsleri temizleyip üşütmeyecek şekilde sıkı giyiniyorum artık burnum asla akmıyor dediğimi uygula pişman olmazsın sinüslerin aşırı yoğun mukus üretiyordur ve sürekli burnun akıyordur ben de senelerce çektim otrivine rahatlatıcak emin ol burnunu silmekle de uğraşmazsın daha nefes aldığını hissedersin. Denemekte fayda var benden demesi 🥶

Annem ince giyinmeme kızıyor hocam, o yüzden okula giderken falan bayağı sağlam giyiyorum.

Kurulacak okulda havlu yok hocam, bir de üstüm ıslanır okulda.

Okulda hala maske yasak sevgili hocam.

Bu sefer de burnum tıkanıyor nefes alamıyorum, nefessizlik çok zor.

Hocam affedin güldüm bu cevabınıza yapmayın Allah aşkına utanılacak bir şey yok aralarda tuvalete gider temizlersiniz gözünüzde büyütmeyin.

Otrivine gibi ilaçlar çok ciddi rahatsızlık içinde olmadıkça kullanılmamalı. Hastayken bile 5 gün üzeri kullanılmamalı. Bir yerden sonra o olmadan nefes alamaz hale geliyor insan. Hasta olmadan ilaç kullanılmaz.

Hocam affedin güldüm bu cevabınıza yapmayın Allah aşkına utanılacak bir şey yok aralarda tuvalete gider temizlersiniz gözünüzde büyütmeyin.

Tuvaletin kapısından içeri girmeyede utanıyorum, tanıdıgım öğretmenlerim görmesin diye dakikalarca bekleyip gizlice giriyorum.
Öğretmenlerinizden utanmayın :) onlar ikinci anne ve babanızdır.

Öyle ama işte bir garip hissediyorum.

Geri
Yukarı