Bursa'da bilgisayar montajı nerede yaptırılır?

DnDh

Zeptopat
Daha fazla  
Dostlar selam 🙂
Sistemin parçalarını büyük oranda sipariş ettim yakında gelmeye başlarlar inşallah.
Konuşmak için biraz erken ama sabırsızlığımın kusuruna bakmayın.
Bursa'da yaşıyorum PC montajı için önerebileceğiniz bir yer var mıdır? Benim görüştüğüm bir nokta 800 TL ( sıvı soğutma montajı +PC montajı +kurulum) istedi bu da epey yüksek geldi bana.

Not: Kendim yapamıyorum.

Dostlar selam 🙂
Sistemin parçalarını büyük oranda sipariş ettim yakında gelmeye başlarlar inşallah.
Konuşmak için biraz erken ama sabırsızlığımın kusuruna bakmayın.
Bursa'da yaşıyorum PC montajı için önerebileceğiniz bir yer var mıdır? Benim görüştüğüm bir nokta 800 TL ( sıvı soğutma montajı +PC montajı +kurulum) istedi bu da epey yüksek geldi bana.

Pc toplamak kolay gidip 800 tl vermek çok mantıksız videolardan izleyip bile yapabilirsin bilgin yoksa

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Pc toplamak kolay gidip 800 tl vermek çok mantıksız videolardan izleyip bile yapabilirsin bilgin yoksa
Kral bir zarar veririm diye o kadar korkuyorum ki zaten bu korkuyla bir zarar da veririm acıkcası 🥹

Tüm hepsini izledim inceledim ama korku işte 🫠

Amcamın dükkanını önerebilirim reklam olmazsa adını verebilirim. Bursa genelinde tanınan firma.
Reklam olur mu bilmiyorum gercekten ama [email protected] a yazabilir misiniz ?

Değil 800 TL 1 Kuruş bile vermem kendim yaparım. Vicdansız adam nasıl bu kadar para isteyebilmiş ?
Yani bende büyük vicdansızlık olarak düşünüyorum sömürü düzeni işte

Kral bir zarar veririm diye o kadar korkuyorum ki zaten bu korkuyla bir zarar da veririm açıkçası 🥹

Tüm hepsini izledim inceledim ama korku işte 🫠

Reklam olur mu bilmiyorum gercekten ama [email protected] a yazabilir misiniz?

Aslında Bursa'da oturan ve bilgisayardan anlayan öğrenci bir Technopat Sosyal üyesine yaptırabilirsiniz. 200TL harçlık verirsiniz hem öğrenci harçlığını çıkarır hem sisteminiz toplanmış olur.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı