Bursa'da yazılım mühendisliği bulunan meslek lisesi önerisi

Ahmet. Mert

Centipat
Arkadaşlar selam bu sene LGS'ye gireceğim ve yazılım mühendisliği bulunan güzel bir meslek lisesine gitmek istiyorum aklımdaki lise şu an otomotiv endüstrisi ihracatları birliği mesleki ve teknik Anadolu lisesi okul güzel mi okuyan varsa veya oradan mezun olan biri varsa eğitimi nasıl disiplini çevresi nasıl yardımcı olabilecek var mı?

Arkadaşlar selam bu sene LGS'ye gireceğim ve yazılım mühendisliği bulunan güzel bir meslek lisesine gitmek istiyorum aklımdaki lise şu an otomotiv endüstrisi ihracatları birliği mesleki ve teknik Anadolu lisesi okul güzel mi okuyan varsa veya oradan mezun olan biri varsa eğitimi nasıl disiplini çevresi nasıl yardımcı olabilecek var mı?
Meslek liselerinde yazılım mühendisliği bulunmuyor. Bilişim teknolojileri alanı var.

Arkadaşlar yazılım bölümünden bahsediyor sanırım evet var ve gayet de güzel eğitimi ama proje okulu ise diğerleri boş.
Yazılım bölümü olan meslek lisesi mi var? Hiç duymadım. Yazılım diye bir bölüm yok ki Milli Eğitim Bakanlığı'na göre. Bilişim Teknolojileri var o ise alt dallara ayrılıyor:

"Ağ İşletmenliği, Bilgisayar Teknik Servisi, Veri tabanı Programcılığı ve Web Programcılığı"

Yazılım bölümü olan meslek lisesi mi var? Hiç duymadım. Yazılım diye bir bölüm yok ki milli eğitim bakanlığı'na göre. Bilişim teknolojileri var o ise alt dallara ayrılıyor:

"Ağ işletmenliği, bilgisayar teknik servisi, veri tabanı programcılığı ve web programcılığı"

Var 9. sınıfta pyhon 10. sınıfta da C# eğitimi veriliyor hatta.

Yazılım bölümü olan meslek lisesi mi var? Hiç duymadım. Yazılım diye bir bölüm yok ki Milli Eğitim Bakanlığı'na göre. Bilişim Teknolojileri var o ise alt dallara ayrılıyor:

"Ağ İşletmenliği, Bilgisayar Teknik Servisi, Veri tabanı Programcılığı ve Web Programcılığı"
Web Programcılığı İstiyorum Başlığı Ve Yazımı Yanlış Yazmış Olabilirim Kusura Bakmayın

Yeni konular

Geri
Yukarı