Bursagb.com Steam Random Key Satışı

Onurhan

Hectopat
Daha fazla  
Gittigidiyor üzerinden Steam Premium RANDOM key satın aldım, bursagb.com bu işi yapan kişi. Sorduğumda her oyun RANDOM ve biz ne çıkacağını bilmiyoruz diyerek insanlara dünyanın en saçma oyunlarını veriyorlar. Nasıl anladın dersen fotoğraf ile göstereceğim.

1.png

İnsanları neden random key satıyorsunuz, dolandırıcılık yapmayın gibisinden şeyler söylediğim.

2.png

Bu sefer de bu cevabı aldım. Bu bildiğiniz insanları kandırmak, oyunların fiyatı sizi aldatmasın, şurada bu oyunları oynayacak adam sayısı zor buluruz. Artık bu site ile alışveriş yaparken birkaç defa daha düşünürsünüz. Tavsiyem hiç yapmayın, daha güzel siteler mevcut. İyi Sosyal'ler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam,

Ben @BursaGB'de çalışıyorum. Hemen sana bilgilendirme yapayım.

Evet, Random key'in işleyişi zaten böyle. Random key'i satın alırsın ve sistem onu otomatik olarak bir oyuna çevirir ve BursaGB buna müdahele edemez. Sadece çıkan oyunu/oyunları sana teslim etmekle yükümlüdür. G2A dahil nereden satın alırsanız alın, aynı sistem ile karşılanacağından %100 emin olabilirsin. Burada herhangi bir dolandırıcılık yok yani.

@BursaGB Facebook sayfasını takip edersen, koda 1TL veripte onun beş - on katı veya aynı değerinde ki oyuna sahip olan kişilerin yaptığı yorumları görebilirsin.

Şöyle düşün, bir not defterine 50 küsür oyun ve yanına keylerini yazmışsın. Sonra içinden 10 tanesini rastgele işaretliyorsun. Onlar da böyle yapmıştır diye düşünüyorum.

Dünyanın neresinde olursan ol, random key aldığında böyle oyunlar gelir. Sen ne sandın? PUBG, GTA5 gibi pahalı oyunları mı verecekler?
Bence saçmalamışsın, modlardan birisi umarım bu başlığı kaldırır da adı geçen firma işinden olmaz zaten okuma alışkanlığı olmayan bir ülkeyiz başlığa bakan direkt damgayı vurur zira ortada dolandırıcılık yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı