G2a Steam Gift Satışı Refund Sorunu

orukunatsi123

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba değerli forumdaşlar. Bugün sizden çok önemli bir konuda yardım isteyeceğim mevzu şu:

Steam üzerinden 4.50 TL'ye bir oyun aldım ve bunu G2A'de 2Euro'ya satışa koydum. Steam sadece Türkiye için gift veriyor ya hani G2A'de Türkiye seçeneği olmadığı için global seçti ve alıcı beleş fiyatına aldığı oyunu bu türkiye global değil diyerek ticketladı bende refunda bastım. Enayi gibi G2A 0.22 0.35 falan bir şeyler çekmiş ama refund mu değil mi bilmiyorum. 1.43 euro gözüküyor ama bunu kullanamıyorum ve key de gitmiş key linkine tıkladığımda hata diyor yani keyi adam etkinleştirmiş. Konu şimdi çok karışık eğer key gittiyse ve bu refund tam olarak sağlanırsa adam parasını geri alcak ve keyi de kullancak kullanamıyorsa hesabını Türke satcak bir şey yapcak.

Peki bana ne kaldı konuyu bende G2A ticketladım ama sonuç alınamazsa ben şimdi burda kazıklanan enayi Türk halkı mı olacağım sitenin eksikliğinin hatasının şeyini ben mi çekicem :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı