Bursluluk sınavını kazanmak mümkün mü?

Ben girdiğimde beşinci sınıftım. Bana en kolay sene bu sene kazandın kazandın dediler. Harbiden de kolaydı fakat en kolayın o sene olduğunu düşünmüyorum. Bursluluk sınavı genel olarak kolay bir sınav ve gireceğin senenin konularını bilmen yeterli.

Belirli bir baraj var. Geçen kazanıyor. Ben 430 ile kaybedip 456 ile kazanmıştım.
Bana şey hatırlattı, girdiğimde ben 457 almıştım ablam ise 458 almıştı.

Ben girdiğimde beşinci sınıftım. Bana en kolay sene bu sene kazandın kazandın dediler. Harbiden de kolaydı fakat en kolayın o sene olduğunu düşünmüyorum. Bursluluk sınavı genel olarak kolay bir sınav ve gireceğin senenin konularını bilmen yeterli.
Bende aslında beşinci sınıfta kazandım ve daha 12. sınıf bitene kadar parayı alıcağım o yüzden 5.sınıfta girmek en mantıklısı

Merhaba arkadaşlar.

8. sınıfım. Yarın hayatımda ilk defa bursluluk sınavına gireceğim. Ve bir LGS öğrencisi olarak aylardır çalışıyorum. İlk defa resmi bir sınava gireceğim için heyecanlıyım. Türkçe, fen ve inkılaptan Full veya maksimum 1-2 yanlış yaparım yüksek ihtimalle. Matematikte 2021 tarzı olursa en fazla 2-3 yanlış yaparım (emin değilim). Sorum ise bu sınav için bana tavsiyeleriniz nelerdir? Ve özellikle sınav anında neler yapmalıyım?

Hocam ben de 8. sınıfım sizin gibi sınava gireceğim 6'da iken 0 çalışma ile 435 civarı bir puan almıştım 7'de azıcık çalışmayla 456 aldım. Barajı geçmeme rağmen bursu alamamıştım ama neyse. Size tavsiyem asla panik olmayın sorular zor değil ve önceki senenin sorularını çözdüyseniz sınav sizin için kolay geçecektir umarım çalışmanızın karşılığını alırsınız.

Merhaba arkadaşlar.

8. sınıfım. Yarın hayatımda ilk defa bursluluk sınavına gireceğim. Ve bir LGS öğrencisi olarak aylardır çalışıyorum. İlk defa resmi bir sınava gireceğim için heyecanlıyım. Türkçe, fen ve inkılaptan Full veya maksimum 1-2 yanlış yaparım yüksek ihtimalle. Matematikte 2021 tarzı olursa en fazla 2-3 yanlış yaparım (emin değilim). Sorum ise bu sınav için bana tavsiyeleriniz nelerdir? Ve özellikle sınav anında neler yapmalıyım?
Hocam konuyu biliyorsanız yaparsınız, geçen sene kazanmıştım ben. Bir de stres yapmayın, kaydırma kontrolü ve soru kontrolü yapın, boş olan soruları sallamayın.

Sınav başladı mı bilmiyorum ama başarılar dostum, zaten LGS'ye çalıştığın için kolay gelecek sana. Bursluluk öğrenci için çok büyük nimet, ben 6 senedir alıyorum bütün kitaplarımı, mouse, kulaklık her şeyi bununla aldım.

Sınav başladı mı bilmiyorum ama başarılar dostum, zaten LGS'ye çalıştığın için kolay gelecek sana. Bursluluk öğrenci için çok büyük nimet, ben 6 senedir alıyorum bütün kitaplarımı, mouse, kulaklık her şeyi bununla aldım.
Yaklaşık 1 saat önce bitti sınav ve dediğin gibi gerçekten kolaydı. Bende inşallah telefon için biriktireceğim.

Geri
Yukarı