Burun ameliyatı olmaya değer mi?

1 gün 1 hafta gibi geliyor burnumdan nefes alamadığım için. Sizde neden 2 hafta sürmüştü?
Bende morluk ve ağrı normalde fazla oldu, ayrıca ben dikiş patlatıp alçılar varken burnumu yamultmuşum bu yüzden ikinci operasyonu geçirmiştim. Bildiğin 2 hafta evde iptal oldum. Ama her şeye rağmen bence güzel oldu. Çünkü eski hali istenilirse dünyanın en güzel burnu olarak seçilsin ben hoşlanmıyordum.

Geçmiş olsun hocam. Nasıl yamulttunuz burnunuzu alçı varken?
Açıkçası doktorum gayet başarılıydı, tanıdığım arkadaşlarımda bu doktordan ameliyat olmuştu. Annemin dediğine göre ameliyattan çıkar çıkmaz burnumda bir yamukluk varmış, yani annem bana bunu söylüyordu. Doktor ise dikişlerimi patlattığım için olduğunu söyledi. Şahsen yamukluğun sebebini kesin bilemiyorum ama son hali bana göre 10 numara.
Anneme göre doktorun hatası, doktora göre dikişlerin patlaması.
Dikiş patlatma sebebim ise hapşırık için ilaç kullanmamam ve buna bağlı sürekli hapşırmam. Ayrıca yatıp dinlenmem gereken yerde kalkıp sinirli sinirli CSGO oynamam.

Dikiş patlatma sebebim ise hapşırık için ilaç kullanmamam ve buna bağlı sürekli hapşırmam. Ayrıca yatıp dinlenmem gereken yerde kalkıp sinirli sinirli CSGO oynamam.
Hapşırık için olan ilacı kaybetti bizimkiler, hapşırmadığım için gidip almadım. Hiç kullanmadım 3 gündür o ilacı. Siz böyle yazınca yarın sabah gidip alayım bari. Yatarak da vakit geçmiyor ki.

Hapşırık için olan ilacı kaybetti bizimkiler, hapşırmadığım için gidip almadım. Hiç kullanmadım 3 gündür o ilacı. Siz böyle yazınca yarın sabah gidip alayım bari. Yatarak da vakit geçmiyor ki.
Geçmiş mesajlara bakmamıştım sanırım sen de ameliyat oldun. Sorunun neydi ve yaş kaç bu arada?
Evet o ilacı ihmal etme derim. 6-9 ay daha sabretmen gerekecek tam görünümü elde etmek için. :)

Sorunun neydi ve yaş kaç bu arada? Evet o ilacı ihmal etme derim. 6-9 ay daha sabretmen gerekecek tam görünümü elde etmek için. :)
Burnumun hem içinde hem dışında eğrilikler vardı. Burnumda kemer vardı ve burun ucu düşüktü. Nefes almamı engelliyordu ayrıca çok kötü gözüküyordu.
Burnumdan tamponlar çıkartılsın, nefes almaya başlayayım da başka da bir şey istemiyorum. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı