Burun ameliyatı olmaya değer mi?

Herkese merhaba. Burnumda et olduğu için rahat nefes alamıyorum, özellikle geceleri hep ağzımdan nefes alıyorum ve rahat bir uyku çekemediğim için bu durum beni rahatsız ediyor. Doktora gittiğim zaman ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Eğer olursam estetik de olacağım. Fakat ameliyatı olduktan sonra her şey tamamen düzelecek mi bu konuda şüphelerim var. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Hocam ben oldum doktorunuzu lütfen iyi araştırıp seçin.

Ben 5 sene önce 21 yaşımdayken yaptırdım. Amacım %25 sağlık %75 estetikti. Güvendiğim bir KBB hekimini seçtim. Şu an görünüşünden memnunum ve artık geceleri hiç horlamıyorum. Yaptırmaya karar verirseniz hekiminizi iyi seçmenizi tavsiye ederim.

Herkese merhaba. Burnumda et olduğu için rahat nefes alamıyorum, özellikle geceleri hep ağzımdan nefes alıyorum ve rahat bir uyku çekemediğim için bu durum beni rahatsız ediyor. Doktora gittiğim zaman ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Eğer olursam estetik de olacağım. Fakat ameliyatı olduktan sonra her şey tamamen düzelecek mi bu konuda şüphelerim var. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Estetik amacli degilse mutlaka olmalisiniz.

Darısı başıma geldi. Alçılı ve ağrılı burnumla ölü gibi yatıyorum. 1 hafta bu moddayız. 1 hafta sonra yaşam kalitemin artacağından eminim.
O bende 2 haftaydı…
Tekrar söylüyorum kendin ameliyat sonrası rahat hissedeceksen ve asıl kendinle o zaman barışık olacaksan değer.

Geri
Yukarı