Burun ameliyatı olmaya değer mi?

Hocam aynı durum bende de var burnum da Geniz Et'i mi ne çıkmış benim de şüphelerim var ameliyat olursanız geçirdiğiniz durumları yazarsanız sevinirim.

Çok rahatsızlık duyuyorsan olmanı tavsiye ederim hocam 2 arkadaşım oldu memnunlar nefes alıp verme konusunda.

Hocam benim anladığım kadarıyla burun etim bazen şişiyor ve şiştiği zaman nefes alıp vermek çok zor oluyor. Arkadaşlarınızın tecrübesini paylaşmanız beni ameliyat olmaya daha çok teşvik etti. Teşekkürler yorumunuz için.

2013'te özel bir hastanede 600 TL'ye olmuştum bu ameliyayı şimdi ise çok rahatım çok iyi nefes alabiliyorum.

Hocam ameliyatta burun etinin hepsini almıyorlarmış daha sonra yine büyüme olabiliyormuş. Sizde böyle bir olay oldu mu ve buna ek olarak ameliyat olmadan önce nasıldı nefes alıp vermeniz? Şikayetlerinizden tamamen kurtuldunuz mu? Benim burnum bazen çok açık oluyor bazen çok tıkalı oluyor sanırım et şiştiğinden dolayı ve gece uyurken hep ağzımdan nefes alıyorum bu yüzden ağzımda sürekli tükürük (salya) birikiyor. Sizde bu tür durumlar var mıydı ve eğer varsa bu problemler ortadan kalkar mı sizce?

Herkese merhaba. Burnumda et olduğu için rahat nefes alamıyorum, özellikle geceleri hep ağzımdan nefes alıyorum ve rahat bir uyku çekemediğim için bu durum beni rahatsız ediyor. Doktora gittiğim zaman ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Eğer olursam estetik de olacağım. Fakat ameliyatı olduktan sonra her şey tamamen düzelecek mi bu konuda şüphelerim var. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Sağlık her şeyden önemlidir hocam. ameliyatınız nefes hakkındaki şikayetlerinizi sonlandırır. Olmanız sizin için gayet iyi olacaktır. hata payı yok denecek kadar az bir seviyede, o yüzden korkmanıza gerek yok.

Sağlık her şeyden önemlidir hocam. Ameliyatınız nefes hakkındaki şikayetlerinizi sonlandırır. Olmanız sizin için gayet iyi olacaktır. Hata payı yok denecek kadar az bir seviyede, o yüzden korkmanıza gerek yok.

Hocam korkum yok hatta her gün öleceğime 1 gün ölürüm modundayım fakat yine de benim durumumda olup ameliyat olanlar sorunlardan tamamen kurtuluyor mu bunu öğrenmek ve tavsiye vs. almak için buraya danıştım.

Bende de sol tıkalıydı, askerde oldum.Çok faydasını gördüm.

Yalnız bir tavsiye, ameliyatı olduğunuz doktor ile süreci tamamlayın, ben 2 farklı doktorla çalışmak durumunda kaldım ve stendler çıktıktan sonra durmayan bir burun kanaması geçirmiştim.Riski çok az ama yine de dikkatli davranmakta fayda var, sağlık bu aman diyim.

Geçmiş ola şimdiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı