Burun kanaması nasıl durdurulur?

görkemyy

Decapat
Daha fazla  
En son burnumu temizliyordum, akıyordu sonrasında burnumun içine yapışanları temizlemek için peçete ile taktik yaptım. Sonra hafif kanamaya başladı, 1-2 dakika peçete soktum hafifçe bekledim ve durdu. Daha 5 dakika önce uzanır pozisyonda burnumu çektim, bir daha başladı. Ne yapmalıyım?

Tampon işe yaraması lazım. Yaramazsa bir doktora görün derim. Burnunuz hassas da olabilir kaşımayın burnunuzu. Burnunuzun üstüne bastırın. Kan akabildiğince aksın.

Ufakken sık sık burnumun sağ tarafı baya kanardı, bu 2020 ye kadar devam etti çok sorun oluşturuyordu hepde sıkıntı içindeyim. Bu aralarda biraz sıkıntı içerisindeyim, uzun süre sonra bida olduğu ve devam ettiği için danışmak istedim. Yardımlarınız için sağolun, şimdi gidip bakıcam.
Tampon işe yaraması lazım. Yaramazsa bir doktora görün derim. Burnunuz hassas da olabilir kaşımayın burnunuzu. Burnunuzun üstüne bastırın. Kan akabildiğince aksın.

En son burnumu temizliyordum, akıyordu sonrasında burnumun içine yapışanları temizlemek için peçete ile taktik yaptım. Sonra hafif kanamaya başladı, 1-2 dakika peçete soktum hafifçe bekledim ve durdu. Daha 5 dakika önce uzanır pozisyonda burnumu çektim, bir daha başladı. Ne yapmalıyım?
Şuan için durdu olarak gözüküyor, umarım tekrarlamaz. Yardım eden herkese teşekkürler, iyi geceler.
Ha bide, ne zaman yatayım? Bir daha kanamasını istemiyorum uyurken aniden.

Yeni konular

Geri
Yukarı