ButterFly internet tarayıcısı

Arkadaşlar, öncelikle daha betada olduğu için paylaşmıyorum ama yakın zamanda paylaşacağım. Ekran görüntüsünü buraya bırakacağım.

Tarayıcının adı: Butterfly (kelebek kadar hafif tarayıcı.).
Chromium sürümü: 94.
Easytabs ve cefsharp kullanılarak C# diliyle yazıldı.

Sol üstteki yeşil ileri ve geri butonları garip gelebilir. Onlar geçici icon zaten. Dediğim gibi daha betada.

Eki Görüntüle 1189371

Aşırı iyi olmuş bir de indirme linki verseydiniz ben kullanırdım.

Başarılar dilerim, bu işi kişisel gelişimden çıkarıp kendi reklamını yapacak ve övgü toplayacak hale gelmesini istiyorsan seninle birlikte ilgilenecek bir tasarımcı arayabilirsin. Kanaatimce.

Aslında tarayıcı değil de yama yapıyorsun diyebiliriz. Tarayıcı diyebilmemiz için HTML'i okuması gerekli. Senin yaptığın Chromium altyapısını kullanmak. Bu kötü bir şey değil ama profesyonel anlamda şeyler değil onu diyorum.
Edge, Vivaldi, Brave, Opera... Bunlar profesyonel değil yani, sadece bir yamadan ibaretler.
Kali Linux'e de Debian yaması falan diyor musunuz?

Edge, Vivaldi, Brave, Opera... Bunlar profesyonel değil yani, sadece bir yamadan ibaretler.
Kali Linux'e de Debian yaması falan diyor musunuz?
Öyle demek istemedim aslında yanlış anlaşılmış. Arkadaşın tek başına geliştirdiği şey tamamıyla donanımlı olmayacağı için profesyonel anlamda olmaz dedim. Yazdığım yanlış anlaşılabilir şekilde olduğu için tepkinizi anlıyorum.

Geri
Yukarı